עמנואל מתיאס. בב"ש מתעניינים (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
עמנואל מתיאס. בב"ש מתעניינים (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

קבוצת הפועל ב"ש מביעה  בתקופה האחרונה התעניינות במגינה הימני של הפועל פ"ת, עמנואל מתיאס. המגן הטוגולזי בן ה-24 היה אחד השחקנים  המצטיינים של הקבוצה ממלאבס העונה  ויכולתו הטובה לא נעלמה מעיניהם של קברניטי הקבוצה מבירת הנגב.

מקורבים לשחקן אישרו  ל-ONE את ההתעניינות והוסיפו: "גורמים מבאר שבע דיברו עם השחקן מספר פעמים ומאוד מעוניינים לראות אותו בעונה הבאה לובש את המדים האדומים". יש לזכור, כי השחקן צפוי להיפגש מחר בבוקר עם הנהלת הפועל פ"ת בכדי לדון על עתידו.

"אם הם יעמדו  בסטנדרטים של החוזה אותו דורש  עמנואל הוא יעדיף להשאר במלאבס, ואם לא אז האופציות פתוחות  בפניו, כולל זו מבאר שבע", הוסיפו אותם מקורבים. ל-ONE נודע כי מתיאס עשוי לדרוש שכר של כ-100,000 דולר בעונה.

עמדת המגן הימני היתה מאוד בעייתית בקבוצה מבירת הנגב העונה שכן, לאחר פציעתו של אביתר  אילוז נאלצה הקבוצה לבצע מספר שינויים בעמדה זו כשלקראת סוף העונה מי שאייש את התפקיד היה הבלם נדב קידר.

ברקת (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
ברקת (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

בינתיים ממתינים  בקבוצה לחזרתה של הבעלים אלונה ברקת מחופשה באנגליה, שם צפתה אמש בהפסד  של פורטסמות' 1:0 לצ'לסי בגמר הגביע  האנגלי. ברקת נכחה במשחק כאורחת הכבוד  של מאמן פומפי, אברהם גרנט.

קלינגר. ינחת וייבחן חלוץ זר (צילום: מערכת ONE)
קלינגר (ONE) | צילום: מערכת ONE

עם חזרתה צפויה  ברקת להודיע מי יעמוד על הקווים של הקבוצה בעונה הבאה כשניר קלינגר הוא המועמד המוביל לאחר שסיכם את מרבית תנאיו  הכספיים בבירת הנגב. המאמן עדיין שוהה בקפריסין ונראה שהפגישה ביניהם צפויה בהמשך השבוע.