גפני ונמני באימון. במכבי רוצים נקמה (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
נמני וגפני. מכבי תשחק מול הפועל עכו (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

אחרי שזכו ליומיים חופשה, ישובו מחר (ראשון) שחקני מכבי תל-אביב לאימונים לקראת המשחק מול הפועל באר-שבע באצטדיון וסרמיל שייערך ביום שני הבא.

הצהובים יכולים לרשום לעצמם שבוע מוצלח לאחר שביום שלישי גברו חניכיו של אבי נמני על הפועל רעננה, וביום חמישי האחרון ניצחה מכבי את בני יהודה של גיא לוזון במפגש החמישי בין הקבוצות העונה במסגרת משחקי האימון.

במכבי החליטו לאחרונה לערוך משחקי אימון מדי שבוע על מנת להכניס את שחקני הספסל לכושר משחק, אם הצוות המקצועי יזדקק להם במהלך העונה. ביום שני הקרוב, יקיימו הצהובים משחק אימון נוסף לפני המשחק מול הפועל באר-שבע. הפעם הקבוצה שתגיע לקרית שלום תהיה הפועל עכו, משחק שיחל בשעה 12:30.

"הפגרה לא פגעה בנו ולא הזיקה לנו", כך אמר היום ל-ONE שחקן במועדון. "בשני המשחקים האחרונים לא הצלחנו לנצח ואנחנו חייבים את הנקודות להמשך הליגה. מצפה לנו סדרת משחקים קשה מאוד עד סיום הסיבוב הראשון ואסור לפשל".

הבעלים של המועדון, מיץ' גולדהאר, יגיע לישראל בעוד כשבועיים לקראת משחק הבית מול מכבי חיפה. השזרוע באצטדיון בלומפילד צפוי להסתיים עד למשחק ומכבי תשוב לארח במגרש הביתי. כזכור, המשחק מול מכבי פתח-תקווה, שהסתיים ב-1:1, נערך באצטדיון רמת-גן בשל שזרוע דשא באטצדיון ביפו.

מיץ´ גולדהאר באימון מכבי ת&"א ליד הדגל (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
מיץ´ גולדהאר. יגיע לישראל לקראת המשחק מול מכבי חיפה (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

הצהובים ממוקמים במקום הרביעי בליגה עם פער של 3 נקודות מהפועל תל-אביב הממוקמת במקום השני. כאמור, מכבי תפגוש עד סיום הסיבוב הראשון מלבד הפועל באר-שבע, גם את מכבי חיפה, את בית"ר ירושלים ואת מכבי נתניה.

חלוץ הקבוצה, איליה יבוריאן, אמור לשוב לאימונים מלאים בתחילת השבוע לאחר שלא היה בסגל במשחק הקודם עקב מתיחה בשריר ברגלו. יבוריאן ערך אימונים אישיים במשך כל השבוע על מנת להוריד עומס מגופו. מי שעוד צפוי לחזור לאימונים הוא השוער לירן שטראובר, שסבל מדלקת בשריר ברגלו. שטראובר ערך טיפולים בסוף השבוע והוא צפוי לפתוח במשחק מול הקבוצה מבירת הנגב.

איליה יבוריאן.  (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
יבוריאן. יחזור לאימונים מלאים אחרי שעבד קשה השבוע (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE