פרדי דוד. מחפש רכש זר (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
פרדי דוד. ינסו לחזור למסלול הניצחונות (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

שחקני מכבי פ"ת חזרו היום (רביעי) לאימונים אחרי יום חופש, ופתחו בהכנות לקראת משחק החוץ הקשה שצפוי להם ביום שבת (19:00), עת ייצאו לאצטדיון 'הקופסא' ויפגשו את חניכיו של ראובן עטר, שמצידם יגיעו לאחר תיקו 3:3 מרשים מול הפועל ת"א בבלומפילד.

שחקני הקבוצה צפו בתקציר משחק ההפסד (1:0) למכבי חיפה, וטענו שע"פ מצלמות הטלוויזיה השער של הירוקים נכבש מעמדת נבדל. יחד עם זאת, הם הבהירו כי הם כבר מסתכלים קדימה על המשחק נגד נתניה וחושבים רק על דבר אחד – ניצחון.

"אין מה להתרכז במשחק מול חיפה. זה היה ונגמר. אין לנו הרבה זמן להתכונן למשחק הבא ולכן אנחנו חייבים להתרכז. אנחנו צריכים להראות שזו הייתה מעידה חד פעמית ולחזור למסלול הנצחונות".

"נתניה קבוצה מצוינת, אבל עם כל הכבוד אליהם – אנחנו מסתכלים על עצמנו ובאים בכדי לנצח".

למרות היכולת הלא מרשימה מול מכבי חיפה, מסתמן כי פרדי דוד ימשיך עם אותו הרכב שפתח ביום שני, גם ב'קופסא' מול נתניה. בפ"ת מקווים לנצל את היעדרם של מספר שחקני מפתח בהרכב של ראובן עטר, ובייחוד את חסרונם של קלמי סבן, אלמוג כהן ורביד גזל בחלק ההגנתי. כמו כן, בונים בפתח-תקווה בונים בעיקר על מהירותם של שחקני החוד, עומר דמארי וטל בן חיים, אל מול ההגנה הנתנייתית.

החלוץ הקרואטי, טומיסלאב בוסיץ', שעדיין נמצא בתהליך החלמה מקרע חלקי בשריר הירך, מגלה שיפור במצבו, אך ספק אם יוכל ליטול חלק במשחק. לעומתו מי שאמור לקבל דקות ראשונות במדי המלאבסים הוא הסרבי, נבוישה מרינקוביץ', שאמור להשתלב במשחק מהספסל.

מרינקוביץ´ (דרור רוזנפלד) (צילום: מערכת ONE)
מרינקוביץ´ (דרור רוזנפלד) | צילום: מערכת ONE