אלונה ברקת. נשארת בהפועל באר שבע (אור שפונדר)
אלונה ברקת. נשארת בהפועל באר שבע (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

פרסום ראשון: בשורות משמחות לאוהדי הפועל באר-שבע שחששו מהלא נודע, באופן סופי ורשמי, הבעלים של קבוצת הכדורגל הפועל באר שבע, אלונה ברקת, תשאר כבעלים של המועדון גם בעונה הבאה, כך נודע היום (ראשון) ל-ONE.

כזכור, ברקת הודיעה במסיבת עיתונאים מיוחדת שערכה לפני כחודשיים כי היא מתכוונת לעזוב את הקבוצה, זאת לאחר שהמאמן שהתפטר, גיא עזורי, הורד מהכביש בזמן שעשה את דרכו הביתה ברכבו בסיום התיקו 2:2 מול אחי נצרת בווסרמיל.

ברקת סיפרה אז שהיא פגועה מאוד מיחס האוהדים כלפי עזורי ושהיא אינה יכולה להמשיך בצורה הזאת במועדון. אוהדי הפועל באר שבע קיבלו אז את הבשורה בהלם גדול ומאז הופעלו לחצים כבדים על ברקת להמשיך במועדון.

אחד הרגעים המכוננים בהתקררות היחסים בין ברקת לאוהדים היה במשחק התיקו 1:1 מול מכבי תל אביב בבלומפילד, אז אלפי אוהדי הקבוצה הגיעו לאצטדיון ביפו והרימו מפגן תמיכה אדיר למען ברקת שהתרגשה עד מאוד.

יום לאחר מכן הודיעה ברקת כי מפגן התמיכה נגע מאוד לליבה ולצד קריאות להישארותה מצד ראש עיירית באר שבע, אנשי ושחקני הקבוצה, סיפרה אף היא למקורביה כי הוא שוקלת בהחלט להישאר למרות זאת וכעת כאמור, היא נשארת במועדון באופן רשמי וסופי.

צפו בניצחון של סכנין 0:1 על הפועל ב"ש

בימים אלו מתכננת ברקת אמנה על קוד התנהגות במגרשים, בשיתוף עם אוהדי הפועל באר שבע. הבעלים עורכת עם האוהדים פגישות במהלכן הצדדים מגיעים להבנות, בהן יהיו מחוייבים לעמוד עם החתימה על האמנה.

אוהדי הפועל ב&
אוהדי הפועל ב&"ש עם שלטי תמיכה בווסרמיל. אוהבים את הבעלים (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

את תגובתה של ברקת לא היה ניתן להשיג.

בכל הצד המקצועי, אזי שלאחרונה צצו שמועות שונות הקושרות מאמנים כאלו ואחרים לקבוצה לקראת העונה הבאה. ל-ONE נודע כי נכון לרגע זה, אין שום מאמן על הפרק, שום מועמד ואין כל כוונה למנות כזה עד סיום העונה.

כיום עומד על הקווים ויקו חדד, אשר הוזז לתפקיד לאחר התפטרותו של גיא עזורי, ועבר מניהול מחלקת הנוער לאימון הקבוצה. חדד הודיע לא פעם שאינו מעוניין להמשיך בעונה הבאה כמאמן ומעדיף לשוב לתפקידו הקודם במועדון.  

ויקו חדד. נכון לרגע זה, אין שום מועמד להחליפו בקבוצה (קובי אליהו)
ויקו חדד. נכון לרגע זה, אין שום מועמד להחליפו בקבוצה (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE