הוכנבוים באימון. יצטרך למצוא פתרון (עמית מצפה)
ירון הוכנבוים. ממשיך לבחון זרים (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הפועל עכו תשחק מחר (שני) בקרית שלום מול מכבי ת"א במשחק בו ינסו צמד הנבחנים הזרים, הקשר בקה סמארה מסיירה לאון והחלוץ הקמרוני ניום-ניום אלואיס, להרשים את המאמן ירון הוכנבוים.

כפי שפורסם ב-ONE, הזר ולנטין נמום שוחרר ועלה על הטיסה בדרך למולדתו. על פי עדות של השחקנים, מבין שני הזרים סמארה עושה רושם טוב יותר אבל רק מחר כאמור ניתן יהיה לעמוד את יכולת השניים.  

בעכו נשמו לרווחה לאחר שהתברר שהקשר שחר סימן טוב, שנחבל במהלך הניצחון מול הפועל חיפה, חזר להתאמן ויעמוד לרשותו של הוכנבוים במשחק מול בית"ר ירושלים. סימן טוב ערך אימון מלא וצפוי לפתוח בקישור. היחידים שלא נטלו חלק באימון היו הבלם איציק כהן והקשר אדק מבה הפצועים. לפחות לגבי כהן, ההערכה שיהיה כשיר למשחק בטדי. 

בינתיים, הקבוצה ממשיכה להיות במצב רוח מרומם לנוכח הניצחון הראשון מול הפועל חיפה. שחקנים שהיו מסומנים לעזוב בינואר יכולים להטיב עם מצבם במידה ויגלו שיפור ביכולתם.

נצרת (ONE)
סימן טוב, חזר להתאמן ויפתח נגד בית&"ר בטדי | צילום: מערכת ONE

הדברים אמורים בעיקר לגבי החלוץ עומר עבדול עזיז שמסומן כמי שישוחרר. השחקן לא היה בתוכניות של הוכנבוים בתחילת העונה אבל התעקשותו של היו"ר ציון ויצמן להשאיר את החלוץ עד שלא ימצא מחליף הולם, תרמה להישארותו בסגל.

כעת משלא הרשים, רק יכולת קיצונית תשנה את עתידו של החלוץ. אושרי גיטא שמגלה יכולת גבוהה באימונים ועושה רושם כמי שבטחונו חזר, עשוי לקבל קרדיט בטדי.