אוהדי מכבי בקרית שלום. מה יעשו השנה? (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי מכבי בקרית שלום. מה יעשו השנה? (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

הערב (שני) בשעה 17:00 תפתח מכבי ת"א את האימונים הרשמיים לעונת 2010/2011 במגרש האימונים בקרית שלום.

האירוע יועבר בשידור חי ובחינם ב-ONE TV LIVE.

למרות שחשבו במכבי ת"א בתחילה לקיים את האימון במגרש גדול יותר עקב צפי גדול של אוהדים, הוחלט לבסוף להשאיר את האימון במגרש האימונים שעובר בשבועות האחרונים שיפוץ רציני.

איגור טומאסיץ' ימשיך עונה נוספת במכבי ת"א בעקבות אי מציאת בלם/קשר אחורי זר לקבוצה. במכבי יודיעו עד סוף החודש לטומאסיץ' האם הם ממשיכים את החוזה וכפי שנראה כעת, החוזה יממוש גם בעונה הקרובה. טומאסיץ' יגיע הערב לאימון הבכורה ויתאמן עם שאר השחקנים.

מי שלא צפויים לערוך אימון אך יגיעו בכל זאת לקרית שלום הם החלוץ ברק יצחקי שנקנה מבית"ר ירושלים בסכום של שני מיליון דולר והמגן קלמי סבן שעדיין לא סיכם את תנאיו.

השניים לא הספיקו לערוך בדיקות רפואיות ורק אם יעשו זאת במהלך היום, הם יוכלו ליטול חלק באימון. אם לא יספיקו לעבור את ההליך הרפואי, הם יגיעו בכל זאת לקרית שלום, ילבשו לראשונה את המדים הצהובים אך לא ישתתפו באימון. “יש הרגשה שנבנה כאן משהו חזק וטוב", כך אמר ל-ONE שחקן בכיר בקבוצה.

ברק יצחקי. ילבש את המדים של מכבי ת&"א (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
ברק יצחקי. ילבש את המדים של מכבי ת&"א (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

"אנחנו רוצים להצליח למען האוהדים וללא ספק העונה אנחנו נרוץ לכל התארים. יש הרבה לחץ במכבי ת"א ושחקנים שהגיעו לכאן מודעים לכך".

אלפי אוהדי הקבוצה צפויים להגיע לקרית שלום ולהרעיף אהבה על שחקני הקבוצה ובעיקר על שחקני הרכש החדשים. שחקן נוסף שיזכה לאהדה הוא מאור בוזגלו שלא פתח בעונה שעברה את העונה בעקבות פציעה ובמכבי ת"א מאמינים כי העונה יוביל את הקבוצה. הצהובים כבר הבהירו לשחקן כי הם מייעדים לו תפקיד המרכזי וסביבו תיבנה הקבוצה.

יבוריאן (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
איליה יבוריאן. יקבל הודעה מהמועדון (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE


עוד שחקן שעשוי להגיע לקרית שלום הוא איליה יבוריאן שלמכבי יש אופציה לגביו אך הוא עדיין לא קיבל תשובה לגבי ההמשך.

כפי שכבר פורסם בעבר, ההנהלה תודיע בקרוב לחלוץ שהוא לא בתוכניות ושהוא רשאי לחפש לעצמו קבוצה אחרת. למרות זאת, ישנה אפשרות הקשר בין יבוריאן למכבי יימשך, זאת כדי לנסות למכור אותו לקבוצה אחרת ולהרוויח סכומי כסף.