שאול סמדג´ה יורד מאוכזב (יעל מרגלית) (צילום: מערכת ONE)
שאול סמדג´ה. ישלם קנס על ההתנהגות (יעל מרגלית) | צילום: מערכת ONE

בהפועל רעננה מאוד לא אהבו את ההתפרצות השוער והקפטן שאול סמדג'ה, וזה בלשון המעטה. כזכור, אתמול (רביעי) במהלך אימון הקבוצה, כחצי שעה לסיומו, התרגז השוער על התנהגותו של הקשר, סטיבן כהן, רץ אליו ודחף אותו.

בעקבות האירוע החליט המאמן אלי כהן על סיום האימון בטרם זמנו. במועדון כמובן לא עברו לסדר היום על האירוע וקנסו את השוער ב-1000 שקלים על התנהגותו.

האירוע הזה הדליק נורה אדומה אצל ראשי המועדון שהחליטו שמעתה והילך הם לא מתכוונים לטאטא מתחת לשולחן שום אירוע חריג מצד השחקנים וכל הפרת משמעת משמעת עתידית תעלה להם בקנסות.

זה לא סוד שקיים לחץ רב בקבוצה, כאשר הבעלים, אשר אלון, הבטיח שהוא לא ייתעלם יותר בבאירועים הקשורים להתנהגות בלתי הולמת של שחקנים, אם זה בינם לבין עצמם או לחילופין כלפיי המועדון.

ו"אפקט סמדג'ה" הביא לתוצאות מהירות. בוועדות המשמעת הוחלט לקנוס שני שחקנים נוספים על התנהגותם במשחק מול בני יהודה בשכונת התקווה.

הקשר, ברק דניאל והחלוץ, אבי קנפו, נסעו ישירות למגרש ולא הופיעו בעקבות זאת לאסיפה השחקנים שהתקיימה קודם לכן באצטדיון ברעננה. דניאל ספג קנס של 500 ש"ח וקנפו ייאלץ להיפרד מ-1500 ש"ח.

אלי כהן. מאשים את חוסר הכושר הגופני  (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
אלי כהן. לא מוכן לשתוק יותר על התנהגות השחקנים (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

הקבוצה ממשיכה בהכנותיה לקראת משחקה נגד מכבי פ"ת ביום שבת (19:00, אצטדיון לויטה). בשורה אחת טובה מאוד ברעננה, נכון להיום כל הסגל בקבוצה מהשרון יעמוד לרשות המאמן, מה שיוצר "כאב ראש חיובי" למאמן בנוגע להרכב הקבוצה.