גוסטבו בוקולי, שסובל ממתיחה במפשעה בגללה ייעדר מהמגרשים במשך שישה שבועות, ינצל, על פי המלצת הצוות הרפואי, את הזמן לניתוח בקע, שנקבע ליום שישי הקרוב.

בתום מספר דיונים ובהתייעצות עם השחקן הוחלט שזה הזמן לצאת לניתוח מאחר ובוקולי, בדומה לקפטן הקבוצה יניב קטן ולפיטר מסיללה סובל מבקע כבר תקופה ארוכה.

בוקולי, שקיבל היום (שלישי), כמו שאר חבריו, רכב חדש התייחס לניתוח ואמר: "ניתוח הבקע שאעבור נמצא בפרק זמן דומה וחופף להתאוששות מהפציעה האחרונה בגללה לא אשחק עוד חמישה שבועות. זה הזמן לצאת לניתוח".

על הצפי להיעדרות ארוכה מהמגרשים אמר בוקולי: "אני מאוד מתגעגע למגרש ויכול רק להודות ליעקב שחר על התנאים שאנחנו מקבלים במכבי שדואגת לנו לכל דבר ומותירה לנו את הדאגות רק על המגרש, בו אנחנו אמורים לספק את הסחורה".

קפטן הקבוצה, יניב קטן, עדיין חש בכאבים בגבו למרות זריקת האפידורל שקיבל אתמול. קטן אמור לחזור מחר להתאמן עם שאר חבריו לקבוצה.

שחר: חוסר מזל מנע מאיתנו נקודות בליגת האלופות
במעמד נשיא הקבוצה, יעקב שחר והמאמן, אלישע לוי, קיבלו היום (שלישי) 22 שחקני מכבי חיפה רכבי הונדה חדשים ומפוארים, באירוע חגיגי שהתקיים בסניף אוטו סנטר בחיפה. השחקנים החליפו את רכבי ההונדה סיוויק שהיו ברשותם ב-3 השנים האחרונות והתחדשו בדגם האינסייט ההיברידי. בנוסף, לוחיות הרישוי במכוניות הותאמו למספרי החולצות של השחקנים.

בוקולי עם המכונית החדשה. מתגעגע למגרש (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
בוקולי עם המכונית החדשה. מתגעגע למגרש (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

מאוחר יותר שחר התפנה לעסוק בענייני כדורגל. כשנתבקש לסכם את ההופעות של הירוקים בליגת האלופות עד כה אמר נשיא המועדון: "אנחנו רק באמצע הדרך, יש לנו עוד מספר משימות כך שאת הסיכומים נעשה בסוף. בכל משחק אנחנו עושים הכל על מנת לנצח. עד עכשיו שיחקנו יפה מאוד ורק חוסר מזל מנע מאיתנו הבקעת שערים. בגלל אותו חוסר מזל גם קיבלנו שערים, אבל בסך הכל אני מרוצה".

שחר ויניב קטן (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
שחר ויניב קטן (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בהמשך סיפר שחר על החזון שלו לשנים הקרובות ואמר: "הכי חשוב שההשתתפות שלנו במפעל הזה תהפוך לדבר קבוע. למעשה יובנטוס ובאיירן מינכן הן קבוצות בעלות קבע בליגת האלופות וחשוב שנחזור למפעל הזה בשנים הבאות. ההישגים כבר יגיעו, אין לי ספק. חשוב מאוד למסורת של הכדורגל בכלל ולהיסטוריה של המועדון שלנו שתהיה המשכיות".

אייל משומר ושלומי ארבייטמן (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אייל משומר ושלומי ארבייטמן (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

לשחר חשוב מאוד להשיג העונה אליפות שניה ברציפות והוא אינו מתרגש מהעובדה שקבוצתו לא הבקיעה שער בליגת האלופות: "זה יבוא מתישהו. החשוב הוא שלא נעשה את זה בצורה חד פעמית אלא שההשתתפות והזכיה באליפות יבואו בהמשכיות".

יעקב שחר והמכונית (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
יעקב שחר והמכונית (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

כשנשאל האם הרכבים החדשים יעזרו לשחקנים להשיג את הנקודות הראשונות בצ'מפיונס השיב נשיא מכבי חיפה ואמר: "גם לפני כן השחקנים קיבלו מכוניות טובות. ביחד עם החברה המאמצת, הונדה, מצאנו לנכון להגביר את המודעות של איכות הסביבה. נתנו להם רכבים טובים כדי שלא יהיו להם תירוצים. את שלנו אנחנו עושים".

אייל גולסה מציג את המכונית (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אייל גולסה מציג את המכונית (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

על האפשרות שהקבוצה תבצע מספר שינויים בסגל בינואר אמר שחר: "אם יש חילופי שחקנים, אתה בעצם מוותר על שחקנים טובים למועדונים אחרים ומקבל שחקנים שנפלטו מקבוצות אחרות. אנחנו נערכים בכל התחומים לקראת חלון ההעברות. אני לא אחראי לכל הפרסומים על מועמדים לקבוצות כאלה ואחרות לאירופה. מי שבסופו של דבר יקבל את ההחלטות זה אני".

דבלאשווילי. המשפט הוקדם (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
דבלאשווילי (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

השחקנים היו מרוצים מקבלת הרכבים. שי מימון אמר ל-ONE: "אי אפשר להתלונן". אייל משומר הוסיף: "האוטו יפה מאוד, צריך לבדוק אותו בנסיעה". עלי עותמאן הנרגש סיכם: "התנאים במכבי חיפה מעולים".

שחר וגולסה. הבעלים מקבל בימים אלו הצעות מאירופה  על הקשר  (עמית מצ (צילום: מערכת ONE)
שחר (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE