איליה יבוריאן. מחליף מדים (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
איליה יבוריאן. מחליף מדים (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

לאחר התיקו המאופס במשחק אמש (חמישי) מול אוליסס הארמנית במסגרת מוקדמות הליגה האירופית, ובעקבות שיחרורו של אחד המלפפונים החמים ביותר אלירן עטר, בבני יהודה החליטו לא להמתין ולצרף היום (שישי) את החלוץ איליה יבוריאן.

בבני יהודה רוצים להגיע לשלב הבא בליגה האירופית וכבר עם נחיתת הקבוצה הבטיח יו"ר הקבוצה חזי מגן שבימים הקרובים יצטרף שחקן נוסף שיחזק היטב את חוד הזהובים.

איליה יבוריאן היה מהשמות הבולטים שהועלו בכל הקשור לקבוצה גם מהסיבה שהמאמן דרור קשטן התעקש עליו בשבועות האחרונים ואכן עבור הקבוצה מהשכונה זו שמחה גדולה שהעסקה יצאה לפועל.  

יו"ר הקבוצה, חזי מגן, אמר על הסיכום עם החלוץ: "אני שמח שהצלחנו להביא את יבוריאן לשכונה. אני בטוח שהחיבור בינו לבין קשטן שהניב פירות יפים ימשיך גם בעונה הבאה".    

איליה יבוריאן מגיע לבני יהודה לאחר שנתיים בשורות מכבי תל אביב, אליה עבר לאחר עונה נהדרת בבני סכנין. בשתי העונות האחרונות בצהוב-כחול יבוריאן היה שחקן הרכב לרוב אצל אבי נמני ולפניו רן בן שמעון. בעונה החולפת שיחק ב-25 משחקים מתוך 36, במהלכם כבש שמונה שערים.

דרור קשטן וחזי מגן בעת הסיכום על שיתוף הפעולה (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
דרור קשטן וחזי מגן, היו&"ר: &"בטוח שהחיבור עם דרור יניב פירות&" (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

בני יהודה היא הקבוצה השישית בקריירה הארוכה של יבוריאן בישראל אחרי הפועל פ"ת, הפועל ת"א, בני סכנין, עירוני קרית שמונה וכאמור, מכבי תל אביב. בארון התארים של החלוץ מאז שהגיע ארצה יושבים שני גביעי טוטו (עם פ"ת ומכבי) וגביע מדינה אחד (עם הפועל ת"א), כמו גם עליה עם ק"ש לליגת העל.