סאדאת בוקארי. זוכה לגיבוי מאלישע (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
בוקארי. האם חלוץ המריבה יפתח מכבי פ"ת? (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הזר החדש של מכבי חיפה, סאדאת בוקארי, התלונן גם היום (שבת) על כאבים בבוהן רגלו אבל נטל חלק באימון הקבוצה. בשלב זה קשה להתרשם מבוקארי מאחר והחלוץ הגיע לקבוצה לאחר שלא ערך אימונים בחודש וחצי האחרונים. רק מחר יוחלט לגבי כשירותו של השחקן למשחק ביום שני נגד מכבי פ"ת.

מי שנטש את האימון בגלל פציעה בשרירי הבטן הוא המגן, אייל משומר. עלי עותמאן, ששיחק היטב במשחק העונה מול הפועל ת"א, יפתח כמגן ימני.

ניר דוידוביץ', לא התאמן בגלל מחלה אבל ההערכה בחיפה היא שדוידוביץ' יחזור להתאמן כבר מחר ויהיה כשיר למכבי פ"ת.

הרכש החדש, מוחמד כליבאת, ערך את אימון הבכורה בקבוצה, אחרי שאתמול נטל חלק במשחק הליגה של קבוצתו, נצרת עילית, שהפסידה לראשון לציון 1:0. חברו לנצרת עילית, מור שושן, זכה למעקב מצד עוזרו של אלישע לוי, גיאורגי דרסיליה. חיפה תמשיך לעקוב אחרי שושן עד תום העונה.

אחד השחקנים המועמדים לקבוצה בעונה הבאה הוא קשר מכבי נתניה, אלמוג כהן, שמסיים את חוזהו בנתניה. כהן עשוי להיות אופציה ריאלית במיוחד במידה ובירם כיאל ישוחרר לקבוצה באירופה. הקשר הוא מסוג השחקנים שחיפה היתה רוצה לצרף בעונה הבאה כדי לעבות את הסגל.

אלמוג כהן חוגג (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
אלמוג כהן חוגג (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

ג'ון קולמה עשוי לקבל חוזה ארוך טווח במועדון. מוחמד גדיר חתם באופן סופי על הסכם ההתקשרות עם סוכן השחקנים, פיני זהבי. גדיר, כמו שאר שחקני הקבוצה, הגיע לאחר האימון כדי לצפות בדרבי של קבוצת הנוער שניצחה 0:2. טאלב טוואטחה וישראל זגורי ייצאו עם קבוצת הנוער לטורניר היוקרתי בויארג'יו שבאיטליה.

אלישע לוי מודה לקהל (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אלישע לוי מודה לקהל (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, אלישע לוי ימשיך לאמן את הקבוצה גם בעונה הבאה. הקבוצה אישרה את הידיעה.