בהפועל ב"ש לא לקחו יותר מדי קשה את התבוסה אמש 4:1 למכבי חיפה ולמרות האכזבה מהתוצאה התפנו במועדון לחשוב כיצד מפיקים לקחים מהמשחק הנרפה של הקבוצה לקראת המשחקים הבאים.

במועדון התאכזבו  הרבה יותר מצורת המשחק של הקבוצה ומהעובדה שלא היוו יריב של ממש לחיפה מאשר מהתוצאה הסופית.

"אף אחד לא  באמת ציפה שננצח את חיפה אבל יכולנו לאיים עליהם הרבה יותר. פשוט נתנו להם יותר מדי כבוד ולא הגענו למצבים של ממש", סיכמו גורמים במועדון  והוסיפו: "באנו בגישה תבוסתנית וזה לא הולם מועדון כמו הפועל ב"ש".

המגן אביתר אילוז התייחס למשחק: "אנחנו חייבים להרים את הראש. ניסינו לעמוד מולם שווה בשווה אבל לא הצלחנו כי חיפה היא כמה דרגות טובה יותר מאיתנו".

"חזרתי לשחק אחרי חודשיים ואני עדיין לא כשיר במאת האחוזים אבל הפציעה כבר מאחוריי ולא הרגשתי אותה".

אילוז הוסיף: "אנחנו אף פעם לא באים לפני משחק ומרימים ידיים. גם באימונים וגם בתחילת המשחק האמנו שאנחנו יכולים לתת פייט אבל מכבי חיפה ריסקה העונה קבוצות לא פחות טובות מאיתנו שחטפו מולה רביעיות וחמישיות".

אוהדי הקבוצה נשמעו הרבה פחות סלחניים וחלק מהם אמרו: "כבר אי אפשר לראות את הביזיון הזה שבוע אחרי שבוע. בחודש האחרון אנחנו פשוט מביישים את המועדון וזה נראה כאילו השחקנים עושים טובה שהם משחקים. בלאומית היינו שורקים בוז לקבוצות שבאות להסתגר והפכנו להיות קבוצה כזאת".

שחקני ב
שחקני ב"ש מאוכזבים. הופעה רעה מול חיפה (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

הקבוצה תחל בהכנותיה לקראת משחק הגביע ביום שלישי מול מכבי נתיבות. בקבוצה יודעים שגביע המדינה הוא הזדמנות טובה להשכיח את צרות הליגה ושום תוצאה פרט לניצחון לא תתקבל בהבנה במועדון. שמעון הרוש וברק בדש שלא שיחקו בגלל הרחקות צפויים לחזור להרכב.