העונה עוד רגע נגמרת וסוף סוף אפשר להגיד שהפועל רעננה כאן. הקבוצה מהשרון הביסה אמש (שבת) 0:4 את הפועל עכו במשחק הכי חשוב והטוב ביותר שלה במהלך כל העונה. חניכיו של צביקה צמח אמרו במהלך כל השבוע שאת המשחק הזה יהיו חייבים לנצח, אחרת מבחינתם הסתיימה התקופה בליגה הבכירה וכך גם עשו.
 
הפועל רעננה עוד לא סתמה את הגולל בכל הקשור לעתידה בליגת על ולמעשה בזכות הניצחון, הצליחה לסבך ולערבב את כל הקבוצות במאבק התחתית.
 
"היה לי ספק קטן בבטן, אני שמח שאתמול התפוצצנו והראינו שאנחנו יודעים לשחק כדורגל. לתת רביעייה מול עכו זה אחד הדברים הכי טובים שהיו. שיחקנו טוב, האמנו בעצמנו, שלטנו במשחק, הנענו כדור והיינו ממש טובים" כך אמר הקפטן, שאול סמדג'ה

במחזור הבא תפגוש הפועל רעננה את הפועל חיפה, במשחק חוץ לא קל. "שבוע הבא יש לנו משחק מאוד קשה, נצא לקרית אליעזר נסתכל בגובה העיניים ונקווה לצאת משם עם נקודות", הוסיף סמדג'ה.
 
על המאמן, צביקה צמח אמר: "צביקה הוא בן אדם מדהים, התרגשתי כאילו זה המשחק הראשון שלי, עלינו לשחק בשבילו וניצחנו".
 
גם הקשר, תמיר פור, התייחס למשחק: "ידענו את החשיבות של המשחק הזה, באנו בידיעה שהפסד פה ייחסל את הסיכויים שלנו להישאר בליגה ואנחנו שמחים שניצחנו. נלחמנו וידענו מה אנחנו רוצים מעצמנו, אנחנו צריכים להקפיד על רוח הלחימה הזו והמחויבות למחזורים הבאים, לדעתי, תוצאת 0:4 ועוד יצאנו מקופחים".

שחקני רעננה חוגגים. ניצחון גדול (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
שחקני רעננה חוגגים. ניצחון גדול (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE