פאבל פרגל. יחזור לאימונים (תומר גבאי) (צילום: מערכת ONE)
פאבל פרגל. כשיר ויהיה בהרכב (תומר גבאי) | צילום: מערכת ONE

תחת שמש קופחת באמצע דצמבר קיימה הבוקר (שישי) הפועל ב"ש את האימון המסכם שלה בבירת הנגב לקראת המשחק מחר ב-19:00 מול הפועל פ"ת.

בקבוצה מבקשים להיזהר מיכולת ניהול המשחק של הקשר הוותיק גיא צרפתי וגם מהקשר האחורי החדש ג'ונתן אסוס שהיה מועמד בתחילת העונה להגיע לבירת הנגב, אך בסופו של דבר נחת במלאבס.

בנוסף מעודדים שם מהשיפור ביכולתו של המגן הארגנטינאי מרקוס גלארסה ומקווים שהוא ימשיך בהתאקלמות המהירה שלו.

מכת הפציעות שנחתה על המועדון בשבועות האחרונים מקשה על המאמן אפילו עד כדי קביעת ההרכב. עזורי עדיין מתלבט ויכריע בסוגייה רק בסמוך למשחק. נראה כי עזורי יחזור למערך של שני חלוצים כשאוהד קדוסי שכבש מול סכנין בשבוע שעבר צפוי לחזור להרכב הפותח על חשבונו של אביתר אילוז הפצוע.

הבלם הצ'כי פאבל פרגל שהסדיר את אישורי השהייה שלו בישראל קיים אימון מלא עם חבריו לאחר שהתאושש ממתיחה במפשעה וצפוי לפתוח בהרכב. גם הקשר הצעיר יוסי אלקיים התאושש מפציעה וצפוי להיות בסגל למשחק.

בקבוצה מודעים לכך שלא יגיע קהל גדול למשחק בהתייחס למשחקים האחרונים מול הקבוצות הגדולות. בעקבות זאת שער 3 באצטדיון לא ייפתח ומי שרכש כרטיסים לשער זה יוכל להיכנס לשער 6. ההערכה היא שיגיעו קרוב ל-3,000 אוהדים לחזות במשחק.

גיא עזורי. יעלה עם שני חלוצים (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
גיא עזורי. יעלה עם שני חלוצים (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

הרכב משוער: טברטקו קאלה, מרקוס גלארסה, דנילו מוריירה, פאבל פרגל (נדב קידר), שמעון הרוש, אייל שן, יוסי אופיר, מאור מליקסון, דוד רביבו, אוהד קדוסי, ליאור אסולין.

שביט אלימלך מחפש ניצחון אחרי שישה משחקים


ללא הקפטן המורחק גל כהן והחלוץ הפצוע איימן אבו סאלח, ינסה שביט אלימלך לקטוע רצף של שישה משחקים ללא ניצחון עבור הפועל פ"ת.

אודי חנון ימלא את החלל במרכז ההגנה לצידו של עמנואל מתיאס, בעוד בקישור יהיה זה ארמון בן נעים המוכשר שיערוך הופעה שלישית בהרכב המלאבסים בליגה העונה.

שביט אלימלך ושחקניו באימון הפועל פ&"ת (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
שביט אלימלך. רוצה ניצחון אחרי 6 משחקי ליגה (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

באימון האחרון לפני הנסיעה לב"ש התרכזו השחקנים בעיקר במשחקונים וערכו אימון קצר מהרגיל, כאשר הדגש היה, על הגיבוש החברתי והעלאת המוטיבציה. לאחר שבשבוע שעבר הביא לשחקנים פסטות ופשטידות באימון המסכם, הפעם בחר שביט אלימלך להנעים את חך חניכיו בעזרת לחמים, מאפים וגבינות.

המאמן הצעיר מרבה לדרבן את חניכיו ולנסות ולהחדיר בהם מוטיבציה, כאשר השבוע הוא נעזר גם בקואצ'ר אורי גל שערך שיחה עם השחקנים לקראת המשחק בשבת. "תיזהרו מהמצבים הנייחים. דוד רביבו מאד מסוכן וחייבים לשמור על ריכוז", הזהיר המאמן.

מג´ד יונס מול ארמון בן נעים (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
מג´ד יונס מול ארמון בן נעים (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

הנהלת המועדון החליטה להוציא את השחקנים להערכות בבית מלון לפני המשחק בדרום הארץ, זאת בנוסף להקצאת אוטובוס במחיר מסובסד של 10 שקלים לטובת אוהדים שירצו להדרים עם הקבוצה לבירת הנגב.

הרכב משוער: צליל חתוכה, נאל חתובה, עמנואל מתיאס, אודי חנון, ג'ורג' גברו, קובי דג'אני, ג'ונתן אסוס, גיא צרפתי, ארמון בן נעים, אוסמן באשירו ואלנתן סלמי.