אבו עייש. ניסה לדרבן את השחקנים (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אבו עייש בישיבה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בתום פגישה עם מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק הספורט בעירייה, עלי סלאם, קאיד אבו עייש, יו"ר אחי נצרת, חזר בו מהתפטרותו אחרי שהובטח לו שהדברים בקבוצה ישתנו בקרוב ובראשם הזרמת כספים, על מנת לחזק אותה בתחילת ינואר כדי לשרוד בליגת העל.

בפגישה נכחו כל חברי הנהלת אחי נצרת, פרט לאחמד חליו, שהודיע שהוא לא חוזר לקבוצה. כולם דנו במצב הקבוצה ולמצב אליו הגיעה .קאיד אבו עייש התנה את חזרתו בהזרמת כספים לקבוצה, ובמעורבות יתר של העירייה וחברי ההנהלה האחרים.

בינתיים השחקנים ערכו עוד אימון לקראת המשחק ביום ראשון נגד אשדוד. מן האימון נעדר בפעם השנייה ברציפות החלוץ תומר חמד, שסובל ממתיחה בשריר הארבע ראשי. קיים ספק רב לגבי שיתופו של חמד במשחק נגד אשדוד ואם הוא לא ירגיש יותר טוב ביום שבת, הוא יעדר בוודאות.

מאמן הקבוצה, אלי מחפוד, מנסה להחדיר אימונה ומנסה להחזיר את הביטחון לשחקנים ומדרבן אותם כל הזמן. בנצרת חוששים מעוד הפסד, שמשמעותו הוא המשך ההסתבכות בתחתית . השוער גיל אופק ימשיך להגן על שער נצרת בזמן שהשוער הבולגרי, אמיל מיכאילוב, ממשיך להתאמן. החלוץ איב גיד'ה התאמן כרגיל וככל הנראה יפתח ביום ראשון במקום תומר חמד הפצוע.

תומר חמד. שנתיים מהמדים של אחי למדים של מיורקה (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
תומר חמד (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE