שחקני מכבי ת"א בהכנות האחרונות לנתניה (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
שחקני מכבי ת"א בהכנות האחרונות לנתניה (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

חדשות טובות למכבי ת"א? לאחר שנראה היה כי עמנואל מאיוקה ואיביצה אילייב מצטרפים לרשימת החולים וייעדרו מהמשחק בנתניה, התברר כי השניים צפויים להיות כשירים והם יהיו בסגל למשחק הערב (שבת) ב-19:30.

הקשר הסרבי, שסבל מחום גבוה ולא נטל חלק באימון המסכם לקראת המשחק, הודיע הבוקר לראשי הקבוצה כי הוא מרגיש טוב יותר, זאת לאחר שאמש הודיעו ראשי המועדון שאילייב חולה גם הוא בשפעת, והוא לא יהיה בסגל למשחק החשוב של הצהובים, שרוצים ב-3 נקודות ולהמשיך להידבק לצמרת.

גם מאיוקה, שלא היה שותף לשני האימונים האחרונים יהיה בסגל הקבוצה לאחר שהבריא. עדיין לא ברור האם מאיוקה ואילייב יפתחו, אך מה שכן ברור בשלב הזה, ששניהם יהיו בסגל למשחק.

יובל אבידור, שלא התאמן ביום חמישי חזר לאימונים והוא יהיה כשיר למשחק.

איליה יבוריאן נמצא בכוננות וייתכן שיפתח בחוד הקבוצה מאחר ואבידור כאמור לא נמצא בקו בריאות מלא. אבי נמני יחליט בנוגע לחלק הקידמי רק בסמוך למשחק, כאשר סיכוייו של הארמני גדולים יותר.

בחלק האחורי ימשיך נמני לתת את הקרדיט לניסו קפילוטו שהפגין יכולת טובה בניצחון מול מכבי חיפה במחזור האחרון. ההחלטה הזאת תשאיר את הבלם הבולגרי איגור טומאסיץ' על הספסל והוא ימתין בסבלנות לתורו.

הבעלים, מיץ' גולדהאר צפה הבוקר באימון הקבוצה והוא יגיע למשחק בקופסא. לאחר המשחק אמור הבעלים של מכבי לטוס לרגל עסקיו ולחזור בעוד מספר שבועות.

מיץ´ גולדהאר והצוות של מכבי תל אביב. רוצים חלוץ זר ברמה גבוהה (אור (צילום: מערכת ONE)
מיץ´ גולדהאר והצוות של מכבי תל אביב צופים באימון (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

יניב עזרן החל באימונים קלים על הדשא בקרית שלום. החלוץ לא ישוב העונה למגרשים וכעת הוא מתאמן בכדי לחוזר בעונה הבאה.

הרכב משוער: לירן שטראובר, דור מלול, ניסו קפילוטו, רונאלד ראלדס, רוני גפני, ליאור ז'אן, שרן ייני, גיז'רמו ישראלביץ', יוסי שיבחון (איביצה אילייב), תמיר כחלון, איליה יבוריאן (עמנואל מאיוקה)

אבי נמני ואיציק עובדיה. מוערך מאוד בקרית שלום (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
אבי נמני ואיציק עובדיה עוקבים אחרי הבחורים שלהם (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

שריפה בחדר ההלבשה של נתניה בעת שלא נכח שם איש


הערב (שישי) פרצה שריפה בחדר ההלבשה של נתניה באצטדיון הקופסא כתוצאה מקצר חשמלי. הרקע לדליקה הוא בשל העובדה כי הקונסטרוקציה במבנה ישנה מאוד.

במגרש לא נכח איש ולכן אף אחד לא נפגע, במכבי נתניה מנסים למצוא חלופה מתאימה לחדר ההלבשה בתוך גבולות האצטדיון שבו הקבוצה תוכל להתארגן לקראת המשחק מחר.

במכבי נתניה דרוכים מאד לקראת המשחק מול מכבי תל אביב. בקבוצה של ראובן עטר מעוניינים מאוד להמשיך במגמת הניצחונות אך גם השבוע המשיכו במועדון להנמיך ציפיות על מנת לא לפתח תקוות מיותרות.

ראובן עטר. את מי הוא ישים בין הקורות? (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ראובן עטר. סבע: &"מהרגע שהוא הגיע אנחנו נראים יותר טוב&" (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

במגרש לא נכח איש ולכן אף אחד לא נפגע, במכבי נתניה מנסים למצוא חלופה מתאימה לחדר ההלבשה בתוך גבולות האצטדיון שבו הקבוצה תוכל להתארגן לקראת המשחק מחר.

אמש (שישי) פרצה שריפה בחדר ההלבשה של נתניה באצטדיון הקופסא כתוצאה מקצר חשמלי. הרקע לדליקה הוא בשל העובדה כי הקונסטרוקציה במבנה ישנה מאוד.

היהלומים ערכו הבוקר את האימון המסכם שלהם ועל פי הצפוי בהרכב של עטר לא צפויים שינויים מזה שפתח בשבוע שעבר מול אחי נצרת והביא שלוש נקודות חשובות.

מעבי ואלמוג כהן. הקפטן יעלה עם זריקה (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
טל מעבי ואלמוג כהן. שניהם יפתחו בהרכב (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

בין הקורות ימשיך לפתוח השוער אריסטד זוגבו, כאשר לפניו בחוליית ההגנה ישחקו קלמי סבן, טל מעבי, הבלם הצעיר אוראל דגני והדרום-אפריקניי ביוואן פרנסמן. בקישור האחורי של עטר ישחקו אלמוג כהן ורביד גזל, כאשר לפניהם יצטרכו לבנות את המשחק וכן את ליצור את המצבים ההתקפים, שניר גואטה ושלו מנשה.

בחוד ישחקו שני חלוצים: אובדו אוקוצ'ה שחזר לכושר הבקעה במחזור החולף והחלוץ המוביל של הקבוצה, אחמד סבע.

סבע התייחס בראיון לאתר הרשמי של המועדון על השינוי שחל בקבוצה מאז שהגיע ראובן עטר: "העובדה היא שמהרגע שראובן הגיע אנחנו נראים טוב יותר ומניעים את הכדור מהר יותר. הבאנו בתקופה האחרונה תוצאות טובות יחסית ואנחנו כעת עם פנינו למרכז הטבלה. אנחנו מקווים לעלות כמה שיותר גבוה".

לירן שטראובר. נתניה תערוך טקס לכבודו (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
לירן שטראובר. נתניה תערוך טקס לכבודו (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

על כושר ההבקעה שלו אמר החלוץ שכבש עד עתה שלושה שערי ליגה: "אין ספק שהייתי בעבר בכושר יותר טוב, לא הבקעתי בשני המחזורים האחרונים ואני מקווה לחזור להבקיע במחזור הקרוב".

במועדון יערכו מחר לפני שריקת הפתיחה טקס הוקרה לשוער מכבי תל אביב לירן שטראובר ששיחק בקבוצה ב-3 העונות האחרונות ועזב בקיץ האחרון לאחר שבמועדון החליטו על קיצוצים. שטראובר, ששימש כקפטן הקבוצה בעבר, צפוי לקבל זר פרחים מחברי הנהלת נתניה.

הרכב משוער: אריסטד זוגבו, קלמי סבן, ביוואן פרנסמן, אוראל דגני, טל מעבי, אלמוג כהן, רביד גזל, שלו מנשה, שניר גואטה, אובודו אוקוצ'ה, אחמד סבע.