ראובן עטר באימון נתניה (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
ראובן עטר. עוד לא מחפש חיזוק לקבוצתו (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

במכבי נתניה ממשיכים להתרגל לתקופה החדשה תחת שרביט האימון של ראובן עטר, ומהר מאוד גם מתחילים לקשר ולהציע לה שחקנים חדשים.

תומר תייר, שחקן הפועל עכו בעונה שעברה, שנבחן לאורך הפגרה במכבי ת"א ופ"ת, הוצע לעטר על ידי סוכנו, גלעד קצב, כחיזוק לקישור האחורי של קבוצתו. בנתניה מנגד, מיהרו לדחות בנימוס את ההצעה והבהירו שלא יחפשו חיזוק בקרוב.

מאמן מכבי נתניה, ראובן עטר, אשר את הידיעה ל-ONE והרחיב: "אני לא מעוניין בחיזוק הקבוצה עד חודש ינואר. אם בינואר נצטרך שחקני רכש חדשים, נתחיל לחפש".

לצד זאת, אז לאחר שהחלו עבודות שזרוע החורף באצטדיון הקופסא, בו מתאמנת ומשחקת מכבי נתניה, אימוני הקבוצה העותקו למגרש החלופי שבקיבוץ מעגן מיכאל. השחקנים התבקשו להגיע לאצטדיון הקופסא בכדי לעזור ולהעמיס את ציוד האימון, ולאחר מכן נדדו למגרש האימון החדש.

בקבוצה הגדירו את כר הדשא עליו התאמנו כמשביע רצון, ולאחר שהגיעו להבנות עם ראשי הקיבוץ, ימשיכו ראובן עטר וחניכיו להשתמש במגרש האימונים המדובר.

תומר תייר (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
תייר בפגרה אצל מכבי ת&"א. נתניה לא רוצה לצרפו (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE


 
בשבוע הבא תנדוד הקבוצה לאצטדיון העירוני בחדרה, שמשמש את קבוצת עירוני חדרה מליגה א'. את האצטדיון כבר בדק עוזרו של עטר, צדוק מלכה, והתרשם ממנו לטובה.
 
בנתיים, מאימון הקבוצה המשיכו להיעדר שחקני הנבחרות, קלמי סבן, אלמוג כהן ואוראל דגני. במועדון מרוצים מאד מהשקט היחסי שעוטף את הקבוצה מאז הוחתם עטר ומקווים שבעזרתו תצליח הקבוצה להביא ניצחון ליגה ראשון, עם חזרת ליגת העל נגד מכבי פתח תקווה.