עידן שריקי. "אשמח לשחק בהפועל תל אביב" (צילום: מערכת ONE)
עידן שריקי. "אשמח לשחק בהפועל תל אביב" | צילום: מערכת ONE

פרסום ראשון: הפועל ת"א ממשיכה בחיפוש אחר חלוץ שיחזק את חוד ההתקפה לצידם של איתי שכטר ומהראן ללה. עדיין לא ברור האם בן סהר יגיע למתחם חודורוב, אולם ל-ONE נודע שבינתיים, שוחח הבעלים, מוני הראל, עם עידן שריקי ובדק את האפשרות שיגיע לשחק בשורות הדאבליסטית.

חשב לציין כי שריקי מחזיק בחוזה לעונה נוספת בשורות מ.ס. אשדוד ולכן אם יעבור למתחם חודורוב הדבר יהיה מותנה בסיכום עם הבעלים של המועדון ג'קי בן זקן, לבין הפועל ת"א.

שריקי הסכים להתייחס בקצרה לנושא ואמר ל-ONE: "אני רק יכול להגיד שאשמח לשחק בהפועל ת"א".

בנושא אחר, נציג הבעלים בהפועל ת"א, גבי קצרה, שוחח אתמול עם הבלם דגלאס דה סילבה השוהה בחופשה בברזיל.

קצרה ציין בפני הבלם כי האדומים מעוניינים שדמי העברה עליהם סוכם עם ליל יועברו בתשלום אחד (ליל מעוניינים ב-3 תשלומים), כפי שפורסם בעבר ב-ONE.

קצרה ציין כי אם ליל לא ייענו לתנאים יהיה על הבלם לחזור ולהתאמן בהתאם לחוזהו. דה סילבה אמר לקצרה: "אני לא חוזר". נציג הבעלים אמר לבלם כי אם לא תיסגר העיסקה יהיה עליו לחזור בהתאם לחוזהו, והוא ייקנס ע"י המועדון אם לא יעשה זאת.

דה סילבה. לא מעוניין לחזור להפועל תל אביב (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
דה סילבה. לא מעוניין לחזור להפועל תל אביב (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

בתוך כך, הקבוצה ערכה הבוקר אימון, מאחר ומהראן ללה יישא הערב לאשה את בחירת ליבו. בויאן וורוצ'ינה ערך אימון קל בלבד בגלל כאבים עקב מכה יבשה שספג אתמול. המגן דדי בן דיין יחזור מחופשה בשבת הקרובה, יעבור את הבדיקות ביום ראשון ויצטרף לאימונים.