יבוריאן. יחזור למועדון בו התחיל? (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
איליה יבוריאן. מלמיליאן מתעניין (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

בית"ר ירושלים תקיים את אימון פתיחת העונה שלה ב-30.6 אליו מתכוון המאמן אורי מלמיליאן לזמן מספר שחקנים המועמדים לקבוצה.

זה לא סוד שכרגע היו"ר איציק קורנפיין לא יכול לשחרר אפילו שקל אחד לחיזוק הקבוצה מכיוון שעדיין לא הגיע ליעד שהציב לעצמו מבחינת תקציב הקבוצה, מה שאומר שלמלמיליאן לא נותרה ברירה אלא להמתין עם החתמת שחקנים בהם הוא מעוניין ובמקום זאת להזמין אותם לאימוני פתיחת העונה של בית"ר ומי שירשים יוחתם, זה בהנחה שעד אז לבית"ר יהיה תקציב ריאלי לעונה הבאה אליו יגיע היו"ר קורנפיין או באמצעות הקמת קבוצת ניהול או ע"י מכירתם של טוטו תמוז ועידן ורד שיכולים להכניס לקופת המועדון למעלה ממיליון וחצי דולר.

לאורי מלמיליאן יש רשימה של למעלה מ-20 שחקנים שהיה רוצה לבחון לשורותיה של בית"ר ביניהם: קובי דג'אני, יחיאל צגאי, אייל טרטצקי, מושיקו מישאלוף, ערן לוי ושם נוסף שהצטרף לרשימה של מלמיליאן הוא החלוץ איליה יבוריאן. כל אלה נמצאים במחברת של המאמן החדש של בית"ר שכאמור לא יכול לבצע כרגע שום מהלך של החתמה של אף אחד מהם ולכן בצוות המקצועי של בית"ר מקווים כי חלקם יסכימו להגיע לאימוני פתיחת העונה של בית"ר שלאחריהם ייתכן ויחתמו בקבוצה.

עידן טל ושמעון גרשון משתעשעים באימון (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
עידן טל ושמעון גרשון צפויים להמשיך (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

שמעון גרשון ביחד עם עידן טל צפויים להמשיך בבית"ר בעונה הבאה. לעידן טל כבר ברור שהוא ממשיך ונותר רק לחתום על חוזה לעונה נוספת כשבהמשך מייעדים לו תפקיד מקצועי בקבוצה. בנוגע לגרשון, מלמיליאן היה רוצה לראות את גרשון ממשיך בבית"ר ירושלים, מכיוון שהוא רוצה לצד השחקנים הצעירים גם שחקנים מנוסים, בעיקר בחולייה האחורית.

בנוגע לתומר בן יוסף, בבית"ר מבינים כי הבלם רוצה להישאר בבית"ר מכיוון שהמגעים  עם מכבי תל אביב לא הבשילו לכדי מו"מ. גם התעניינותה של מכי חיפה עומדת על הפרק אך עד שלא ייסגר המו"מ בין שחר לקורנפיין בנוגע לעידן ורד, לא מתבצעים מהלכים בכיוונו של בן יוסף שיוכל להיות שיהיה חלק מעסקת העברתו של עידן ורד לחיפה בתמורה למספר שחקנים שיעברו מחיפה לירושלים.

תומר בן יוסף. ייתכן כי יישאר בקבוצה (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
תומר בן יוסף. המגעים עם מכבי ת&"א עוד לא הבשילו לכדי מו&"מ (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

בית"ר תצא  ככל הנראה למחנה אימון בן תשעה ימים בגרמניה במהלך חודש יולי. מנהל הקבוצה מנחם נידם טס לגרמניה לבחון שני מקומות לקיום מחנה האימונים אחד בברלין ואחד בהמבורג. טוטו תמוז שמועמד להפועל תל אביב מחזיק גם באפשרות לעבור לשחק בקבוצה בגרמניה המעניינת ברכישת מחצית מכרטיס השחקן שלו בסכום של 350 אלף דולר. בבית"ר עדיין לא יודעים לומר האם טוטו תמוז יעזוב את בית"ר מאחר ועדיין לא נעשתה פנייה רשמית לגביו והוא מחזיק בחוזה בבית"ר בעונה הבאה.