ג'ון קולמה, רוצה להשאר ירוק בעונה הבאה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ג'ון קולמה, רוצה להשאר ירוק בעונה הבאה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

קשר מכבי חיפה, הקולומביאני ג'ון קולמה, החליט לשנות כיוון ולא לדרוש את שחרורו כפי שרצה ערב יציאתו לחופשה פרטית בארץ מולדתו.

כזכור, על קולמה הופעל לחץ גדול בתקופה האחרונה בעקבות העובדה שחש כי הוא לא זוכה להערכה גדולה הן מצד אוהדי מכבי חיפה והן מצד התקשורת. עכשיו, אחרי החופשה השחקן עשה, כאמור, חושבים והחליט להמשיך.

קולמה אמר למקורביו: "הייתי לחוץ מאד אבל אני יודע שאני נמצא במועדון הטוב ביותר בארץ ורוצה להמשיך ולשחק בו. יש לי כאן חוזה לעונה הבאה ומבחינתי אני מתכונן להמשיך".

מי שנחוש לעזוב את הקבוצה, ומחכה בכל רגע להתפתחויות מכיוון פ.צ. ציריך, הוא הבלם הפורטוגלי ג'ורג טשיירה. כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, האוסטרים העלו את הצעתם מ-900 אלף יורו ל-1.2 מיליון יורו, ובמצב כזה השחקן לא מוכן שישאירו אותו בחיפה ומעוניין לעזוב.

במקביל, בחיפה כבר השלימו עם העובדה הכמעט וודאית שדקל קינן יעזוב לאחת מהקבוצות הרוסיות שרוצות בו או שיקבל את הצעתה של אומוניה ניקוסיה הקפריסאית, שהבהירה שלא תחכה עוד הרבה זמן לתשובה מהבלם. גם מועדון הפאר, זניט סנט פטרסבורג הצטרף למירוץ אחרי השחקן. אייל גולסה יחל מחר את חוק שירותו בצה"ל כשיתייצב בבקו"ם כדי להתגייס.

קינן (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
קינן (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

אחרי יומיים של מנוחה שחקני הקבוצה יחזרו מחר להתאמן ללא שחקני הנבחרות השונות, שיחברו לקבוצה רק ביום רביעי הקרוב. עד אז מקווים האוהדים הירוקים לבשורה אחת לפחות על שחקן רכש שיגיע. ישראל זגורי, שכבר שוחח עם מאמנה החדש של בית"ר י-ם, אורי מלמיליאן, מצפה שאלישע לוי ישחררו.

זגורי (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
זגורי (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE