טוטו תמוז. צפוי להתלבש למשחק באצטדיון הי&"א (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
תמוז. לא ברור אם ייצא למחנה האימון (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

האם טוטו תמוז בדרך לקפריסין? הנהלת בית"ר ירושלים קיבלה בסוף השבוע האחרון הצעה רשמית עבור חלוץ הקבוצה מאלופת קפריסין אומוניה ניקוסיה שתתמודד במוקדמות ליגה האלופות. יו"ר הקבוצה, איציק קורנפיין הגיש לקפריסאים הצעה נגדית וממתין להתפתחות. בקבוצה אישרו את הידיעה.

ערן לוי, מושיקו מישאלוף, ליאור ראובן, סרג' איילי ורביד גזל ממשיכים להתאמן ללא חוזה בבית"ר, ובקבוצה היו רוצים להחתים אותם אך הדבר לא מתאפשר בשל הבעיות הכספיות. ייתכן כי מכירתו של תמוז תסייע לקורנפיין להחתים את השחקנים.

את רוב האימונים עד המחנה עוברים שחקני בית"ר עם מאמן הכושר וכל משחקי הכדור עוברים תחת עיניו הבוחנות של מלמיליאן שמקפיד מהצד לקלוט כל אחד מהשחקנים. אבירם ברוכיאן שלא התאמן עם הקבוצה גם היום הסתפק בריצה קלה ובבית"ר מאמינים כי עם תחילת מחנה האימונים בשבוע הבא הוא יחזור בהדרגתיות להתאמן ויהיה כשיר לתחילת העונה.

קשר הקבוצה שי ניסים ששיחק בעונה שעברה בהפועל ירושלים ואמור לחזור למדי בית"ר, יצא לחו"ל לעבור ניתוח בראשו. בבית"ר הבטיחו לשחקן ולמשפחתו כי יתמכו בו בכל מה שהוא צריך ולאחר שיעבור את הניתוח בהצלחה הוא ישוב לבית וגן להתאמן עם בית"ר.

ערן לוי. הפסיק את אימוניו בקבוצה (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
ערן לוי. מתאמן ללא חוזה (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

תשעה שחקנים שיחרר אורי מלמיליאן מסגל הקבוצה ביניהם מתן בראשי ויהונתן זאדה שהושאלו בעונה שעברה להפועל ירושלים ושחקנים נוספים מקבוצת הנוער שמלמיליאן ויתר על שרותיהם בקבוצה הבוגרת. את שי חדד ששיחק בהפועל רמת גן וטל משעלי ששיחק בכפר סבא החליט המאמן להשאיר בסגל כשבבית"ר רוצים לסגור את התנאים עם שי חדד ולהחתימו על חוזה ארוך טווח בקבוצה.

עד כה הצליחה בית"ר למכור כ-150 מנויים, כמות נמוכה מאוד ביחס לשנים עברו. בבית"ר אומרים כי ללא מכירת מנויים הקבוצה תהיה בבעיה יותר גדולה ממה שחשבו כי המועדון בונים על מכירתם של לפחות 2500 מנויים.

ברוכיאן. אימונים קלים בלבד  (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
ברוכיאן. אימונים קלים בלבד (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE