הפועל חוגגת אליפות (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
הפועל חוגגת אליפות (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

הפועל ת"א זכתה הערב (שבת) בתואר האליפות אחרי סיום עונה דרמטי במיוחד, עם נצחון בטדי 1:2 על בית"ר י-ם, תוך שהיא נעזרת בבני יהודה, שהפתיעה את מכבי חיפה באצטדיון בלומפילד עם תיקו 1:1

את חגיגות האליפות יעשו הפועל תל אביב בגן כרוניגן הסמוך לבלומפילד בשעה 24:00 בלילה באירוע שיועבר אליכם בשידור ישיר ובחינם ב-ONE TV LIVE. המשטרה לא אישרה לחגוג בתוך האצטדיון.

חניכיו של אלי גוטמן חותמים עונה מיוחדת, מגוונת ורבת תהפוכות. במסגרת הליגה האירופית, הצליחו האדומים לעבור בית קשה מאוד, שכלל את המבורג הגרמנית וסלטיק הסקוטית וסיימו במקום הראשון, מה שהוביל למפגש בשמינית הגמר מול רובין קאזאן, לה כבר לא יכלו האדומים.

ואחרי שקטפו את גביע המדינה, השלימו את הדאבל המופלא, עם אליפות הליגה - תואר אליפות שמיני במספר של המועדון האדום, וללא ספק אחד המתוקים ביותר.

אמנם, בשני מחזורי הסיום, נתן הלחץ את אותותיו, כשהמועדון חש עצמו מותקף מכל הכיוונים, שנוא בידי כל, וכמי שכולם עושים מאמץ לסכל את תוכניות האליפות שלו. 

למרות הכל, יכולים כעת אוהדי הפועל ושחקניה לפצוח במחולות ולחגוג ברחבי העיר, ולנוח בחודשים הקרובים על זרי הדפנה, עד העונה הבאה.