הפועל ת"א קיימה אתמול (שישי) אימון טקטי לקראת משחק העונה מול מכבי חיפה ביום שני. האימון היה מעט ארוך מהרגיל והמאמן אלי גוטמן ניסה בו מספר וריאציות של הרכב.

על פי התרגול מהראן ללה צפוי לפתוח כחלוץ שני לצידו של איתי שכטר וערן זהבי יפתח כקשר אחורי לצידו של אביחי ידין. דניאל דה רידר גם כן יעלה ב-11 ויאייש את הקישור הקדמי יחד עם גילי ורמוט.

במהלך האימון תירגל גוטמן משחק של הגנה נגד התקפה, כאשר במהלכו העביר את גופיית ההרכב מדני בונדר לעומרי קנדה. המאמן עדיין לא החליט מי מהשניים יפתח, אך קנדה היה זה שסיים את התרגול בהרכב הראשון.

דדי בן דיין ערך אימון אישי עם מאמן הכושר רון ציבלין, הרגיש טוב וצפוי בשבת לחזור לאימונים מלאים. זוראב מנטשאשווילי, שבכל מקרה לא יהיה בסגל ביום שני בגלל הרחקה, ספג כדור במפשעה ונטש את האימון. האדומים תירגלו לחץ על הכדור בחלק המגרש של היריב, כאשר בויאן ורוצ'ינה וויקטור מרעי יהיו האופציות ההתקפיות של גוטמן מהספסל.

דה רידר באימון של הפועל היום (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
דה רידר באימון של הפועל היום (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

ל-ONE נודע שהסקאוט של איינדהובן שיגיע למשחק העונה ביום שני יעקוב אחרי איתי שכטר ולא גילי ורמוט. מאמן הקבוצה ההולנדית ששקל להגיע גם כן, לא יגיע בסופו של דבר. גם נציגים מבאייר לברקוזן יגיעו כדי לצפות בשכטר.

אוהדי הפועל ת"א יזכו לשמירה מיוחדת בקרית-אליעזר בשל רגישות המשחק. נוכחות משטרתית רחבה תהיה בסביבת האיצטדיון כולל הפרדה בין האוהדים כדי למנוע תקריות בין המחנות.

ללה וקנדה (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
ללה וקנדה (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE
אימון הפועל ת&"א (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
אימון הפועל ת&"א (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE
דדי בן דיין באימון אישי היום  (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
דדי בן דיין באימון אישי היום (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE