ציון ויצמן, וירון הוכנבוים. ימשיכו בדרך המשותפת? (צילום: מערכת ONE)
ירון הוכנבוים. הקש ששבר את גב הגמל | צילום: מערכת ONE

כאילו לא די בפתיחת העונה החלשה של הפועל עכו, שטרם ניצחה בליגת העל ומדורגת במקום הלפני האחרון עם 4 נקודות בלבד, והצרות אצל העולה החדשה ממשיכות להגיע.

אירוע לא שיגרתי התרחש הבוקר (שני) במגרש האימונים בעכו כאשר המאמן ירון הוכנבוים החליט להפסיק את האימון אחרי שבמקום לא נמצאו גופיות אימון, חרף בקשתו של הוכנבוים מאפסנאי הקבוצה.

שחקני עכו החלו בחימום ומיד לאחריו היו ערוכים להתחיל את האימון עם הכדור, אלא שלפתע הוכנבוים הבחין בכך שגופיות האימון לא היו במגרש, מה שעורר את כעסו ובתגובה החליט לשלחוח את השחקנים לחדר ההלבשה.

אחד השחקנים אמר ל-ONE: “נשארנו מופתעים מההחלטה של הוכנבוים להפסיק את האימון. כנראה שהיה לו על מה לכעוס, כיוון שזו לא הפעם הראשונה שהוא מתלונן שהציוד לא מגיד בזמן למגרש".

בעניין אחר, שבעה שחקנים שאיחרו בשבוע שעבר לאחד האימונים, נקנסו בסכום של 1000 ש"ח כל אחד וייאלצו להזמין את הקבוצה לארוחה. בין השחקנים שנקנסו אפשר למנות את שחר סימנטוב הוותיק שבמחזור האחרון הספיק לכבוש את שער השיוויון מול הפועל פ"ת ואת החלוץ רועי דיין.

שחר סימנטוב (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
שחר סימנטוב (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הקשר עמנואל אמנגואה שלא שיחק מול פ"ת בגלל מות אחותו, עדיין לא הסדיר את הוויזה ליציאה לקמרון על מנת להשתתף בלוויה.

מחר תקיים עכו משחק אימון מול מכבי הרצליה על מנת לבחון את הקשר יעקובה סיסה. במידה וסיסה ירשים, עבדול ראזאק איסמעיל שלא נכלל בהרכב במשחקים האחרונים, ייחל לארוז את המזוודות בדרך הביתה. הוכנבוים קיבל אור יורק מהיו"ר, ציון ויצמן, לחפש שני חלוצים זרים לקבוצה.

עבדול ראזק. בדרך לליגה הלאומית (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
עבדול ראזק איסמעיל. יעזוב את עכו במידה ויעקובה סיסה יחתום (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE