שלושה ימים לפני המשחק מול בית"ר ירושלים בטדי (שבת, 19:30), במועדון ספורט אשדוד החליטו להרגיע מעט את המתח וחילקו את הקבוצה לשניים: השחקנים ששותפו בניצחון על נתניה ערכו אימון בחדר הכושר וסיימו את האימון במשחקון על מגרש סינטטי. לעומתם, השחקנים שלא שיחקו בהרכב ערכו אימון רגיל אשר כלל גם משחק מול קבוצת הנוער.

לרשותו של המאמן, יוסי מזרחי, יעמוד לראשונה העונה סגל מלא ללא פצועים או מורחקים כשהצמד עידן וייצמן ואדיר טובול שלא שיחקו בשבת האחרונה, בשל עונש הרחקה אותו ריצו, ישובו לסגל.

גם הבלם ישראל רואש יהיה כשיר אך עדיין לא בטוח שיהיה בסגל, בכל אופן הוא חזר לאימונים מלאים. המאמן יזכה לכאב ראש בריא בכל הנוגע להרכב שיפתח בשבת כשנראה שימשיך לדבוק בהרכב שפתח גם במשחק מול מכבי נתניה כשניר ביטון הצעיר ורחמים צ'קול ימשיכו לקבל קרדיט ויפתחו בהרכב.

הקשר סטיבן קינג צפוי לפתוח לצידו של ביטון. "אין ספק שזה המשחק החשוב ביותר שלנו העונה", אמר קינג, "יש לנו משחק מאוד קשה בטדי אבל אנחנו מגיעים באווירה טובה ואנחנו בכושר טוב כך שאין סיבה שלא ננצח. אנחנו יודעים שבית"ר מגיעה אחרי שני ניצחונות אבל כבר ניצחנו אותם פעם אחת העונה ומאמינים שאפשר לנצח גם בחוץ".

משה אוחיון עם קינג. בישל פעמיים (אלעד ירקון)
סטיבן קינג עם משה אוחיון באימון (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

מוקדם יותר הבוקר, כחלק מהפעילות הקהילתית לה שותפים שחקני הקבוצה, ביקרו מספר שחקנים וביניהם משה אוחיון, רחמים צ'קול ועידן וייצמן, בבית הספר "מקיף ז'" בעיר, שוחחו עם התלמידים ואף שיחקו עימם כדורגל.

  

ניר נחום וגונסאלס (אלעד ירקון)
ניר נחום וגונסאלס (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE