אפי צפריר. הרוכש הפוטנציאלי רוצה שהמנכ"ל יעזוב (צילום: מערכת ONE)
אפי צפריר. דירבן את השחקנים (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

הפועל פ"ת המשיכה הבוקר (רביעי) בהכנותיה לקראת המשחק  החשוב שלה ביום שבת (15:30 קרית אליעזר) מול הפועל חיפה, כאשר לקראתו החליטו בהנהלת הקבוצה להוציא את השחקנים לבית מלון במטרת גיבוש לקראת המשחק שאם ינצחו בו המלאבסים, הם עשויים להבטיח את מקום בליגת העל גם בעונה הבאה.

הצוות המקצועי והשחקנים יצאו לבית מלון כבר ביום שישי לאחר האימון המסכם, יאכלו ביחד ארוחה משותפת ויעבירו את ערב שבת יחדיו, ובשבת בצהריים יצאו לקרית אליעזר.

לאור חשיבות המשחק וההרגשה שאולי חלק מהשחקנים כבר חושבים על העונה הבאה, החליטו בהנהלה לקחת את העניינים לידיים ולשוחח בנושא עם השחקנים, כאשר המנכ"ל, אפי צפריר, דיבר אף הוא באסיפה.

"אנחנו כהנהלה נותנים לכם את כל הכלים להצליח", אמר להם צפריר. "אתם צריכים להחזיר לנו ולנצח את הפועל חיפה. אנחנו צריכים לגמור את הסיפור עכשיו ולא לחכות לשבוע הבא מול הפועל רעננה ולחשוב שיהיה בסדר".

"לא יכול להיות שחיפה שכבר הבטיחו את ההישארות יבואו וירצו לנצח את המשחק יותר מאיתנו, אני מצפה מכם שתסיימו את העבודה כבר במחזור הקרוב ותשאירו את הקבוצה בליגה".

לפני המשחק מול הפועל ר"ג הגיע רב לאימון הקבוצה ושוחח עם השחקנים ובמועדון החליטו שמה שעבד פעם אחת בוודאי לא יזיק בפעם השניה וגם היום הגיע הרב לאימון הקבוצה ושוחח עם השחקנים על דברים ברומו של עולם ודרבן אותם לקראת המשחק בשבת.

בתוך כך, במועדון שוחחו עם השוער, אוסטין אג'ידה, ואמרו לו כי במידה והקבוצה תנצח את הפועל חיפה, הם היו מעוניינים כי יעבור את הניתוח לו הוא זקוק בכתפו  הימנית.

ל-ONE נודע כי לאחר שמספר שבועות קודם לכן הסכים הניגרי לעבור את הניתוח בסיום העונה ולוותר על הנסיעה למונדיאל בדרום אפריקה, לאחרונה שינה שוב את דעתו ואמר לחבריו לקבוצה כי הוא לא מוכן לוותר על המונדיאל ויעשה את הניתוח רק לאחריו, מה שעלול להשביתו למרבית שלבי העונה הבאה עקב זמן ההחלמה הארוך הצפוי לאחר ניתוח שכזה.

יו"ר עמותת הפועל פ"ת, דני לוי, נפגש עם אנשי מ.ס. טייבה בנוגע לשחקן הצעיר, מוחמד נאטור, הנבחן במועדון והגיע עמם להבנות על הצטרפותו לסגל המלאבסים לקראת העונה הבאה, אם כי טרם נחתמו או סוכמו תנאיו הכספיים.

אוסטין אג´ידה. מתאושש מפציעה וישוב לסגל (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אוסטין אג´ידה. יעשה את הניתוח אחרי המונדיאל (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

כמו כן, לוי סיכם עם הקבוצה מהמגזר על שיתוף פעולה במסגרתו לפ"ת תהיה זכות ראשונים על כל שחקן של טייבה.