ברק בדש. מעוניין להישאר בווסרמיל (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
ברק בדש. מעוניין להישאר בווסרמיל (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

מנכ"ל הפועל ב"ש, ארז בדש, ממשיך לערוך שיחות אישיות עם שחקני הקבוצה, כל זאת בזמן שהבעלים, אלונה ברקת, נמצאת בחופשה משפחתית בארה"ב. היום (רביעי) הגיעו למשרדו ברק בדש וחנן פדידה שסיימו השאלה בבירת הנגב והכרטיס שלהם חוזר אוטומטית למ.ס. אשדוד.

יש לזכור כי במידה והמאמן הבא של הקבוצה מבירת הנגב, שצפוי להיות ניר קלינגר, יחליט שהוא מעוניין בצמד החלוצים גם בעונה הבאה תצטרך הקבוצה להגיע להבנות עם ג'קי בן זקן שמחזיק בכרטיסם של השניים.

ברק בדש הגיע לקבוצה בחלון העברות של חודש ינואר כמחליפו של ליאור אסולין שנפצע במחזור ה-13 וסיים את העונה מוקדם מהצפוי.

בדש ניצל עד תום את ההזדמנויות שקיבל תחילה מגיא עזורי ולאחר מכן מוויקו חדד וכבש שבעה שערים ב-13 משחקים שבהם שיחק. בנוסף החלוץ גם התחבר לקהל בבירת הנגב וכבר הודיע שברצונו להישאר גם בעונה הבאה, אך הדברים הללו יתבהרו כאמור בשלב מאוחר יותר.

להוציא את אביתר אילוז, שיעמוד הערב מתחת לחופה, חנן פדידה בן ה-28 הוא השחקן הוותיק ביותר בקבוצה למרות שהוא גדל דווקא בעיר הנמל. פדידה סיים את עונתו החמישית בקבוצה לאחר שהגיע אליה באמצע עונת 2005/06. פדידה כבש העונה שלושה שערים לאחר שבמרבית העונה עלה מהספסל.

למרות שסיימה את העונה כבר ביום ראשון, ממשיכה הקבוצה לערוך אימוני שחרור קלים על מנת להקל בעומס של השחקנים בעקבות העונה הארוכה. גם בשבוע הבא תערוך הקבוצה מספר אימונים מקוצרים לפני שהשחקנים יצאו לפגרת הקיץ.