חלוצה החדש של הפועל תל אביב, בויאן ורוצ'ינה, נחת היום (שישי) בצהריים בישראל לאחר שאתמול סוכמה מכירתו של הקרואטי להפועל תל אביב בסכום של 400 אלף יורו.

ורוצ'ינה יעבור בדיקות רפואיות ויחתום על חוזה ל-3 שנים וחצי בשורות האדומים בשכר של 180 אלף יורו בעונה. הקרואטי שהגיע מלווה בחברו ג'ובאני רוסו, יצפה מחר במשחק של הפועל תל אביב בבלומפילד נגד מכבי נתניה וצפוי לחתום סופית על החוזה ולערוך אימון בכורה בתחילת השבוע הבא.

ורוצ'ינה אמר עם נחיתתו: "שמעתי שהפועל תל אביב זה מועדון גדול עם הרבה מאוד אוהדים, אני יודע שהאוהדים של הפועל לא מפסיקים לעודד את הקבוצה לרגע, עומדים על הרגליים תמיד לאורך כל המשחקים ותומכים בשחקנים לאורך כל המשחק. ראיתי קטעי וידאו ואין ספק שהקהל הוא השחקן ה-12 שלה".

"להפועל תל אביב יש מוניטין מצויין, הם משחקים בצורה נהדרת בליגה האירופית. מאוד התרשמתי מהמועדון הזה ובאתי לכאן לעשות את העבודה שלי על הצד הטוב ביותר".

בויאן ורוצ´ינה עם ג´ובאני רוסו בנתב"ג (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
בויאן ורוצ´ינה עם ג´ובאני רוסו בנתב"ג (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

הקרואטי המשיך וסיפר: "דיברתי עם המאמן אלי גוטמן 3 או 4 פעמים עד היום, ניסינו למצוא את השפה המשותפת בשיחות הללו. הוא אמר לי שהוא מעוניין לראות אותי בקבוצה שלו ואני אמרתי לו שאני שמח על כך ושהרצון שלי הוא להגיע לישראל ולשחק בשביל הפועל ושאני מאמין שאצליח בעבודתי שהיא להבקיע שערים כשחקן בהפועל תל אביב".

ורוצ'ינה, שכאמור הגיע ארצה מלווה בחברו ג'ובאני רוסו, סיפר מה אמר לו רוסו על ישראל: "שוחחנו על ישראל בטיסה והוא אמר על המקום הזה פשוט דברים נפלאים".

וויאן ורוצ´ינה וג´ובאני רוסו. חתול בשק?  (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
וויאן ורוצ´ינה וג´ובאני רוסו (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

ג'ובאני רוסו הבהיר שהוא מלווה את ורוצ'ינה רק בגלל שהם חברים וכי הוא לא משמש כסוכן בעסקה הזאת ואמר: "הגיע לכאן שחקן מצויין, שחקן נבחרת קרואטיה, עכשיו אנחנו מחכים לראות איך הוא יהיה בהפועל. אני שמח לבוא לארץ, יש לי כאן הרבה חברים ואני אהיה מחר במשחק נגד נתניה, אבל קודם כל אני גם רוצה לראות את המשחק של מכבי חיפה כי אני אוהד שלה".

כשנשאל באיזו קבוצה הוא עומד לסגור בליגת העל הישראלית צחק רוסו וענה בהומור: "רק מכבי חיפה". יש לציין שמנהל הקבוצה, מורדי דדון והדובר גבע תלם, קיבלו את השחקן בשדה התעופה וערכו לו קבלת פנים חמה כשקיבלו אותו כבר בטרמינל עם הירידה מהמטוס.

וויאן ורוצ´ינה וג´ובאני רוסו (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
בויאן ורוצ´ינה וג´ובאני רוסו (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE