שטרית יורד מהמגרש בסיום המשחק בדוחא (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
שטרית יורד מהמגרש בסיום המשחק בדוחא (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

בני סכנין עמדה היום (רביעי) לדין משמעתי בהתאחדות לכדורגל בעקבות דו"ח השיפוט החמור שהגיש שי שטרית לאחר המשחק בו ניצחה מכבי פ"ת 3:4 בדוחא. בין היתר, נרשם בדו"ח: "הקב"ט של הקבוצה חיכה לי בירידה מחדר ההלבשה ואמר: 'מפגר. אדחוף לך בקלוואה לתחת, דפקת אותנו'".

עוד כתב שטרית כי רופא הקבוצה, באסם טרבייה, קילל את השופטת הרביעית לילך אסולין מספר פעמים. שטרית לא רצה להשאיר את הקבוצה ללא רופא, ולכן במקום להרחיק את הרופא, הוא העביר אותו לשבת עם האלונקאים. אך הרופא המשיך בשלו, ולשטרית שביקש להרחיקו אמר: "אתה לא יכול להרחיק רופא".

עוד צויין בדו"ח כי הקהל קילל את יו"ר ההתאחדות, אבי לוזון, וציין את המצב הרעוע של הדשא, הבורות והמהמורות.

ג'מאל גנאים, מנהל הקבוצה, הורשע בסעיף של התנהגות בלתי הולמת ויצא זכאי בסעיף של העלבת שופט. על כך ספג קנס של 2,000 ש"ח.

טרבייה זוכה מסעיף של העלבת שופט. בסעיף של התנהגות בלתי ספורטיבית של אוהדים, ספגה הקבוצה עונש של 15,000 ש"ח בפועל וסכום זהה על תנאי.

הקב"ט, מוביד זבידאת, הורשע בהעלבת שופט בנסיבות מחמירות והורחק מהמגרשים עד סוף העונה. כמו כן, הוא גם נקנס ב-2,000 ש"ח בפועל. זבידאת משמש גם כנהג הקבוצה, כך שהרחקתו עלולה ליצור בעיה בהמשך המשחקים.

בהנהלת סכנין קיבלו בתדהמה את העונש שנגזר על הקבוצה. יו"ר הקבוצה, חסן אבו סאלח: "אני מאוד מאוכזב מהעונש, לא ציפינו לעונש כזה. צר לי שהשופטים לא התייחסו למכתבי המשטרה, שאנשיה היו עדים למה שהיה. אנו נגיש ערעור על העונש ונוכיח לכולם שמי שטעה הוא שטרית ולא אנחנו".

גם קב"ט הקבוצה, מוביד זבידאת, הגיב על עונש הרחקתו מהמגרשים עד סוף העונה כשאמר: "כל העולם וכל השוטרים שהייתי צמוד אליהם ושיתפתי איתם פעולה לא שמעו את מה שיוחס אלי בכתב האישום ורק מר שטרית שמע, אני בהלם ולא מבין את ההחלטה".

חסן אבו סאלח. חוייב להגיע לדיון (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
חסן אבו סאלח (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

"אני שמרתי על שטרית ועל כל שופט שמגיע לדוחא, לא ייתכן שרכז החקירות ומפקד תחנת משגב יעידו בכתב שלא היה משהוא חריג ושאני לא אמרתי את מה שמר שטרית טוען שאמרתי והשופטים לא יתייחסו. אני אגיש ערעור ולא אשתוק עד שהצדק ייצא לאור".