בונגאני קומאלו מול נבחרת מקסיקו (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
בונגאני קומאלו מול נבחרת מקסיקו (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

במ.ס. אשדוד ממשיכים בחיפושים אחר חיזוק לקיץ הקרוב. הבלם הניגרי, נוואנרי אובינה, נחת אמש (שבת) בארץ והגיע להתרשמות במועדון. הניגרי בן ה-28, השתייך בארבע השנים האחרונות לפ.צ. סיון השוייצרית ובחצי השנה האחרונה שיחק בליגה של איחוד האמירויות. 

נוואנרי אובינה הגיע להתרשמות באשדוד ואם יעבור בהצלחה את הבדיקות הרפואיות ובקבוצה יקבלו את האישור של המאמן האנגלי ג'ון גרגורי, ייתכן שהשחקן יחתום בקבוצה.

בנוסף, גרגורי ממשיך בחיפושים אחר חיזוק של החלק האחורי, זאת בזמן שלא ברור אם כריסטיאן גונזאלס יעריך את חוזהו בקבוצה או לא.

לגרגורי הוצע בימים האחרונים בלם נבחרת דרום-אפריקה, בונגאני קומאלו, שמשחק בימים אלו עם נבחרתו במונדיאל. הבלם בן ה-23 שמשחק בליגה המקומית, נחשב לאחד משחקני המפתח שם, אולם במשחקה הראשון של נבחרתו במונדיאל הציג יכולת פושרת.

ג´ון גרגורי. מנסה לחזק את החלק האחורי (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
ג´ון גרגורי. מנסה לחזק את החלק האחורי (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

מה שעלול להכשיל את הבאתו של קומאלו לאשדוד הוא בעיקר תג המחיר הגבוה, כשסוכניו של הדרום-אפריקני מצפים להשיג סכומים גבוהים יותר ככל שישותף יותר בטורניר.

בתוך כך, בקבוצה עשויים להחתים בימים הקרובים את בלם אחווה עראבה, לואי טהא, שמתאמן בקבוצה בשבוע האחרון. המאמן ג'ון גרגורי ממשיך לקיים שיחות אישיות עם שחקנים בקבוצה במטרה להכירם טוב יותר לקראת ההמשך.