אסי משיח מול חנן פדידה. החלוץ לסכנין? (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
אסי משיח. לחזור מהר למסלול הניצחונות (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

כדי שיצליחו לעמוד במשימה שלהם ולסיים העליון של הטבלה, יודעים במכבי פ"ת כי תוצאות כמו ההפסד 2:0 למכבי חיפה מהמחזור האחרון לא יכולות לחזור על עצמן. בשבת מחכה לקבוצה של רוני לוי מכבי נתניה של ראובן עטר שגם היא לא הפגינה כדורגל משובח מי יודע מה בתבוסה הביתית להפועל תל אביב.

המגן, אסי משיח, מודע היטב למצבה של קבוצתו, לא בורח מאחריות אבל נשאר אופטימי בכל הנוגע לעתיד הקבוצה בליגה.

"זה לא סוד שאנחנו רוצים להתברג בחלק העליון של הטבלה, אבל בינתיים קצב צבירת הנקודות שלנו לא טוב. צריך לראות איפה הטעויות שלנו ולשפר אותן", אמר המגן שכלל לא היה בתוכניות של המאמן רוני לוי העונה.

לוי, שבנה על חגי גולדנברג הצעיר בעמדת המגן הימני, נאלץ להסתדר בלעדיו מאחר והוא סוחב פציעות. לאחר שהתאכזב מיכולתו של נאור פסר בעמדה הזו, החליט להציב בה את משיח, שלצד משחק מצוין מול הפועל ב"ש, נדבק ביכולת החלשה של חבריו במשחק מול מכבי חיפה.

"מול מכבי חיפה שיחקנו רע מאד, פשוט לא הופענו למשחק. מה שיותר מפריע לנו זו היכולת הגרועה וההופעה על כר הדשא, אנחנו מחכים כבר למשחק הבא כדי למחוק את הבושה ולחזור למגמה החיובית".

אסי משיח (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
אסי משיח (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

"שיחקנו גרוע מאד ולא הצלחנו לחבר שני פסים, ובצורה כזו אי אפשר להתמודד מול מכבי חיפה בקרית אליעזר". 

"לא מתפקידי לומר מה חסר לקבוצה. אני צריך לבוא, לעבוד ולהשתפר ממשחק למשחק. יש לנו מאמן טוב ומאמן כושר מצוין, וכל המערכת ששמה מכבי פ"ת עושה הכל כדי שהקבוצה הזאת תעלה על הגל, כי יש כאן חומר שחקנים טוב".

"גם אם היינו עכשיו עם 13 נקודות לא היית שומע ממני שאנחנו רצים לאליפות. יש דרך ואנחנו צריכים להמשיך בה".

ראובן עטר. החמיא לפיראס מוגרבי (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
ראובן עטר. מכבי פתח תקווה מחכה לו (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

"צריכים לשמור על יציבות כי לנצח 0:3 את הפועל ב"ש ואחר כך להיראות רע מאד בחיפה זו לא רציני ולא דרך. כשנציג יציבות נוכל לדבר על היעדים הבאים".