מנשה משיח. קיבל את המשחק המרכזי (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
מנשה משיח. קיבל את המשחק המרכזי (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

מנשה משיח שובץ לשפוט במשחק המרכזי של המחזור העשירי בליגת העל בין הפועל ב"ש למכבי ת"א שיתקיים ביום שני (20:00) ב-וסרמיל. מאיר לוי יהיה השופט הרביעי במשחק הזה.            

במשחק בין המוליכה מכבי חיפה לאחי נצרת, שיתקיים בשבת (17:10) בקרית-אליעזר, ישפוט דניאל בר נתן. אסף קינן שובץ למשחק בו תארח הפועל ת"א את הפועל פ"ת באצטדיון ר"ג (שבת, 17:20). במשחק זה יהיה אלון יפת השופט הרביעי.

איתן שמואלביץ' ישפוט במשחק בו תארח בית"ר ירושלים בטדי את הפועל עכו (שבת, 19:30), אשר כהן ישפוט במשחק בוינטר בו תארח הפועל ר"ג את בני יהודה (שבת, 19:00).

במפגש בו תארח הפועל רעננה בכפ"ס את הפועל חיפה (ראשון, 19:30), ישפוט אלי חכמון.

השופט, לירן ליאני, שמחלים מפציעה בגב חוזר הערב (שלישי) ב-19:00 לשפוט וינהל את המשחק בין הפועל ת"א לבני יהודה שייערך בקופסא. ליאני ערך בחודשים האחרונים טיפולים פיזיותרפיים אינטנסיביים כדי לחזור לכושר. במשחק השלמה שייערך הערב ב-19:00 בליגה הלאומית בין מכבי הרצליה לבין הכח עמידר ר"ג ישפוט רמי בן יצחק.

איתן תבריזי קיבל מנוחה מהאיגוד ולא שובץ למחזור הקרוב. באיגוד השופטים הסבירו את אי שיבוץ השופטים הבכירים במחזור הקרוב בהמשך הרוטציה שתכלול את כל השופטים, והמשך המגמה של איגוד השופטים "לשפשף" את השופטים הצעירים יותר כדי להקנות להם ניסיון.

אחרי פרשת בית"ר-הפועל חיפה, בוחבוט ישפוט את הנוער


השופט, משה בוחבוט, שעמד במוקד שערוריית השיפוט במשחק בין בית"ר ירושלים לבין הפועל חיפה ונאלץ לתת הסברים לוועדה המקצועית, שובץ כצפוי לשפוט רק במשחק גביע המדינה בין קבוצות נוער. בוחבוט ינהל את המפגש שבין מכבי עירוני נתיבות לבין עירוני טבריה.

כזכור, בוחבוט עמד בפני הוועדה המקצועית של איגוד השופטים בתחילת החודש, ושם הוחלט כי בתקופה הקרובה הוא ישפוט בליגות נמוכות יותר. בוחבוט הודה אז: "הייתי קטסטרופה ומגיע לי".

משחקי הליגה הלאומית:
הפועל ראשל"צ - עירוני רמת השרון: אלון מרקוס
עראבה - קרית שמונה: אוראל גרינפלד
בת-ים - הכח עמידר ר"ג: עידן ברנשטיין
בני לוד - אשקלון: אלי והבי
נצרת עילית - כפ"ס: ניר עמר
בית"ר/שמשון - מרמורק: רמי בן יצחק
מכבי הרצליה - הפועל ירושלים: לירן ליאני
נס ציונה - מכבי ב"ש: יעקב רקוטש