קשטן. בני יהודה יוצאת לדרך (צילום: מערכת ONE)
קשטן. בני יהודה יוצאת לדרך | צילום: מערכת ONE

אפשר לומר שזה היה מתבקש. קבוצה ללא חלוצים מאיימים כמו בני יהודה, מתחילה דרך חדשה עם מאמן מנוסה וחיית כדורגל כמו דרור קשטן. אחרי שאלירן עטר נפרד מהקבוצה לשלום, הזהובים היו חייבים למצוא פתרונות בחלק ההתקפי.

הרבה צחקו על הקבוצה משכונת התקווה בטענה שהשנה הזו הולכת להיות גרועה ביחס לעונה הקודמת. לא ראינו החתמות חדשות, לא שמענו על כוונות מיוחדות, ועושה רושם שהשקט ממשיך לאפיין את הכתומים, במיוחד תחת המשטר הקפדני של קשטן.

בקבוצה לא נרתעו מהעובדה שהקבוצה לא עשתה שום מהלך רציני עד עכשיו בקיץ, והמתינו שהמאמן יחזור מהחופשה בחו"ל. שוב הוכח שהעבודה האמיתית נעשית בשקט ורק היום בוצעו שתי החתמות מרכזיות: שלו מנשה ופיני בלילי מצטרפים לבני יהודה. פתאום הפרצופים משתנים, בני יהודה מתחילה לעבוד.

בלילי. לא ככה חשב לסיים את הקריירה בטורקיה (צילום: מערכת ONE)
פיני בלילי. החתמה מעולה של דרור קשטן | צילום: מערכת ONE

ההחתמה של בלילי תוסיף כמובן מחץ לזהובים, במיוחד לאור ההיכרות הארוכה של החלוץ עם המאמן, עוד משיתוף הפעולה שלהם יחד בהפועל ת"א ובמסעות שלה באירופה.

שיתוף הפעולה הזה רק יתרום לכתומים, ששואפים תמיד לעונות טובות יותר מאלה הקודמות, ובעיקר להיות פקטור מרכזי בחלק העליון של הטבלה. אפשר לומר שבני יהודה יצאה היום לדרך שלה. 

קשטן מגיע לאימון (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
קשטן מגיע לאימון (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

אבל אל תחשבו שזה מספיק. בני יהודה צריכה עכשיו עוד שחקנים ובעיקר בחלק ההתקפי, גם על מנת לכבוש שערים. חזי מגן, משה דמאיו וגם דרור קשטן יודעים, שכדי לנצח קבוצות גדולות צריך שגם שחקנים מנוסים וחזקים יחתמו בקבוצה. בלילי בהחלט עונה על הקריטריון הזה, אבל עכשיו הוא צריך שותף לחוד.

כמובן שהכל צריך להיעשות בצורה טובה עד ל-1 ביולי, עת ישחקו הזהובים את משחקם הראשון במוקדמות הליגה האירופית. תסמכו על קשטן, מגן ודמאיו שהם עוד יביאו שמות לשכונת התקווה.

הכתוב הינו טור דעה.