מאמן הפועל חיפה, שלומי דורה, יכריע רק הערב (ראשון) בסמוך למשחק הליגה בווינטר מול הפועל ר"ג מי מבין השלושה, ערן לוי, הישאם כיוואן או חנן ממן יהיה האיש שיפתח בהרכב לצד עשרה שחקנים שכבר תורגלו השבוע ומקומם מובטח.

בתחילת השבוע נראה היה שדורה יחליט להדיח את ערן לוי מההרכב אבל בימים האחרונים השחקן מגלה יכולת גבוהה וייתכן שברגע האחרון יוחלט בכל זאת להרכיבו. אם לא, חנן ממן הצעיר, בנו של כוכב העבר במכבי חיפה ברוך ממן, עשוי לזכות בחולצת ההרכב.

יוסי דורה יחזור להרכב אחרי תקופה ארוכה של העדרות בגלל פציעה וישחק בקישור לצידם של בראין גרסיץ' ורן אבוקרט. עדן בן בסט יחזור גם הוא להרכב וישחק לצידו של ירו בלו.

אחד השחקנים אמר ל-ONE לקראת המשחק: "לא שכחנו את ההשפלה של המשחק האחרון מול ר"ג בו נוצחנו 3:2. יש לנו את הכבוד שלנו ואנחנו מתכוונים להחזיר במגרש וגם לאוהדים על כך שכבודם נפגע, אנחנו מודעים לעובדה שאנחנו יוצאים למשחק קריטי".

ההחלטה על זהות המאמן בעונה הבאה עשויה להתקבל במהלך השבוע אם הפועל חיפה תנצח בר"ג. המועמדים העיקרים לתפקיד הם ניצן שירזי והמאמן הנוכחי, שלומי דורה. אגב, כץ כהרגלו, בודק ומשוחח עם מאמנים אחרים כדי לנסות ולהתרשם מהם.

שלומי דורה ושחקני הפועל חיפה באימון (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
שלומי דורה ושחקני הפועל חיפה באימון (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הרכב משוער: אוהד כהן, עודד אלקיים, סביטי ליפניה, אושרי רואש, אייל טרטצקי, רן אבוקרט, יוסי דורה, בראין גרסיץ', חנן ממן (ערן לוי), עדן בן בסט וירו בלו.

נעים העיף את שי חדד מהאימון המסכם 
במהלך האימון המסכם של הפועל ר"ג, זרק יובל נעים  את הקשר שי חדד, לאחר שלטענותיו לא ביצע את ההוראות. חדד צפוי להיכלל בסגל אך ככל הנראה לא יפתח בהרכב. מי שיחליפו יהיה עמית אוחנה.

על רקע החודש הטעון מאוד בהפועל רמת גן, כשעתידה של הקבוצה לא ברור, שחקני הקבוצה ערכו את ההכנות האחרונות לקראת המשחק מול הפועל חיפה שנאבקת עם רמת גן על הכרטיס לעונה נוספת בליגת העל.

הפועל ר"ג. רוצים את תמיכת האוהדים (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
אימון הפועל ר&"ג (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

בקבוצה של יובל נעים לא אהבו במיוחד את האימרות של הקבוצה מהכרמל על כך שהכל תלוי בהם. "הוכחנו עוד לפני הפלייאוף שאנחנו לא פחות טובים מהפועל חיפה והעובדה היא שאנחנו סיימנו ואנחנו עדיין לפניהם בטבלה. כנראה שהכל תלוי בנו", אמרו שחקנים בקבוצה.

למעט חסרונו של החלוץ, סרג' איילי, שירצה את עונש ההרחקה בעקבות צבירת כרטיסים צהובים, לרשותו של המאמן יובל נעים צפוי לעמוד סגל מלא, ולא נראה כי המאמן יערוך שינויים יוצאי דופן. עומר בוקסנבוים, שגמר את העונה בעקבות קרע ברצועה הצולבת של הברך, צפוי לעבור ניתוח ביום שני הקרוב ואז יתחיל בפרק ההחלמה הארוך בתקווה שיהיה מוכן לפתיחת העונה הבאה.

בני חדד מאוכזב (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
בני חדד מאוכזב (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

"אנחנו חייבים לנצח את המשחק הזה כדי לעשות לעצמנו חיים יותר קלים במאבקי הפלייאוף התחתון", אמר המגן, בני חדד. "הראש שלנו רק במשחק הזה, ויהיה משחק קשה מאוד. ננצל את הביתיות כדי להשיג את שלוש הנקודות החשובות. כל תוצאה אחרת מציבה אותנו במקום לא בטוח לקראת משחק החוץ בשבוע הבא".

הרכב משוער: רפי כהן, קובי מוסא, פאבל פרגל, גולן חרמון, תמיר בן עמי, שי חדד, בני חדד, אנדרה קאלדיירה, מור גולן, ג'ורג' דאטורו, קרלוס צ'קאנה.