סכנין ממשיכה לבוא בטענות לשטרית (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
סכנין ממשיכה לבוא בטענות לשטרית (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

בבני סכנין עוד לא נרגעו מתצוגת השיפוט של שי שטרית במשחק ההפסד של הקבוצה בשבת למכבי פ"ת, 4:3 בדוחא. הבוקר (שני) שלח יו"ר הקבוצה חסן אבו סאלח, שחזר אמש מספרד, מכתב להתאחדות לכדורגל, בו ביקש לחקור את שטרית על התנהלותו במשחק.

אבו סלאח מבקש שהחקירה תיערך ע"י חברת החקירות ויצמן – יער ותכלול גם את המשחקים האחרונים בהם שפט שטרית את המפגשים בין סכנין לפ"ת, אשר היו רוויים בטעויות שיפוט לטובת פ"ת.

הנהלת בני סכנין כועסת מאוד גם על דו"ח השיפוט של שטרית, בו הוא מפנה אצבע מאשימה להנהלת הקבוצה, לרופא ולקב"ט במגרש.

כזכור, שטרית כתב בדו"ח שהקב"ט חיכה לו בירידה מחדר ההלבשה ואמר לו: "מפגר. אדחוף לך בקלוואה לתחת, דפקת אותנו". עוד כתב שטרית כי רופא הקבוצה קילל את השופטת הרביעית, לילך אסולין, מספר פעמים, ושהוא ביקש להעביר את הרופא למקום אחר אבל הרופא סירב.

סכנין חזרה להתאמן בצל ההפסד הביתי למכבי פ"ת. שחקני הקבוצה נשמעו ממורמרים על התנהלותו של שטרית וכולם בדעה אחת שהוא היה הגורם המרכזי בהפסד הקבוצה.

אחד משחקני הקבוצה אמר: "ההחלטות ההזויות של שטרית גרמו לאיבוד הערך הספורטיבי למשחק. עם שופט אחר היינו מנצחים אותם".

מאמן הקבוצה, מרקו בלבול, אמר לשחקניו: "אסור היה לנו לקבל 4 שערים בבית. האשמה היא שלנו ולא של אף אחד אחר". בלבול כעס על החלק ההתקפי, שלא ניצל את ההזדמנויות באופן משביע רצון. גם להגנה חלק בלתי מבוטל בהפסד ורוב שחקני החלק האחורי היה מתחת לרמתם בחודשיים האחרונים.