לוזון ועטר. יעמוד לשירותיו של המאמן?  (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
לוזון ועטר. יעמוד לשירותיו של המאמן? (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

בשלב זה נראה כי החלוץ, אלירן עטר, יעמוד לרשותו של המאמן גיא לוזון ביום שבת נגד בית"ר ירושלים מאחר שהצטרף בחצי השעה האחרונה של האימון היום (חמישי) למשחקוני הקבוצה והרגיש מצוין.

לעומתו, הקשר, אסי בלדוט, לא ערך אימון מלא וככל הנראה, לא יהיה כשיר למשחק הקשה והאטרקטיבי במיוחד לאור המפגשים הקודמים בין השתיים. לכן, מה שמטריד בימים האחרונים את הצוות המקצועי, הוא אי כשירותו של הקפטן בעקבות צלקות שנותרו בו מהמשחק האחרון מול הפועל פ"ת.

הבלם, איבן גארידו, לא הגיע היום לאימון כי חש ברע, אבל יהיה כשיר למשחק וצפוי לפתוח בהרכב.

במידה ועטר לא יוכל לשחק, מי שמועמדים להחליפו הם משה ביטון והחלוץ הצעיר מהנוער, שלומי לוי. המאמן גיא לוזון, תירגל באימון את עומרי אפק בצד ימין של ההגנה, במקומו של איציק עזוז שמתופקד שם מתחילת העונה.

עזוז לא שותף בתרגול ההרכב הראשון למשחק בשבת, מה שהכעיס אותו ובסיום האימון ביקש לשוחח עם לוזון, והבהיר לו כי הוא אינו מרוצה ממעמדו. המגן, עוז ראלי, לא יוכל לשחק לאחר שצבר 5 כרטיסים צהובים.

"אנחנו משתדלים לא להסתכל על העבר ולהתרכז אך ורק בהווה. ואם מסתכלים על זה, אז יש לנו יריבה טובה, שקרובה מאוד בטבלה ונצטרך לעשות כל שביכולתנו, כדי לנצח את המשחק הזה בבית מול הקהל שלנו". כך אמר המאמן, גיא לוזון, לקראת המפגש.

טוטו תמוז מול איציק עזוז (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
טוטו תמוז מול איציק עזוז (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

על השאלה כיצד יוכלו להשיג ניצחון, אחרי חודש לא קל מבחינת הזהובים, אמר לוזון: "נצטרף להניע כדור במהירות כמו במחצית השניה מול הפועל פ"ת במשחק האחרון. מבחינה הגנתית, נצטרך להיות מאורגנים ואגרסיביים כדי לנטרל את החלק הקדמי של בית"ר".

לוזון נשאל איך מחזירים לשחקנים את הביטחון ואמר: "אני חושב שהשחקנים חזרו יפה מאוד מהפיגור במשחק האחרון ולמרות הלחץ והקשיים הם שיחקו כדורגל טוב, יש לנו אופי והשחקנים מספיק טובים כדי לנצח משחקים בליגה הזאת".

גיא לוזון ושחקניו. (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
גיא לוזון ושחקניו. (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

על כך שייתכן ויחסר את הקשר, אסי בלדוט, אמר לוזון: "אני מתייחס למי שנמצא ומי שיהיה יידע לעשות את העבודה".