למרות התבוסה 7:0 להפועל ר"ג במשחקה האחרון בליגת העל, שחקני אחי נצרת לא לקחו את ההפסד הצורב כל כך קשה. הקבוצה שירדה כבר בשבוע שעבר היתה כבויה ושיחקה עם ההרכב השני כאשר כמה שחקנים הופיעו לראשונה בחייהם בהרכב הפתח בקבוצה.

קשר הקבוצה גיא דיין אמר: "זה היה ידוע מראש שנפסיד, כל השבוע לא התאמנו כמו שצריך והראש שלנו היה באדמה אחרי שירדנו בשבוע שעבר".

שחקן אחרי שהעדיף להישאר בעילום שם אמר: "שאף אחד לא יבוא בטענות, זה מה שההנהלה בנתה וזה מה שהיא קיבלה, אף אחד לא יודע מה עבר עלינו במהלך העונה, היו דברים שלא קשורים לעולם הכדורגל בכלל, הניהול בקבוצה הזו לא מתאים אפילו לליגה למקומות עבודה.

ברוב בעונה לא ראינו אף אחד מחברי ההנהלה, משכורות לא שולמו ולא היה לנו עם מי לדבר. ומה עוד, הם באים בטענות לנו השחקנים. שיגידו תודה שהיינו באים לאימונים ולמשחקים כי את הדלק, אנו שילמנו".

מי שהיה בהלם מהתבוסה הוא מאמן הקבוצה ג'ון גרגורי: "אני מתבייש במה שהיה במשחק. בחיים שלי לא הפסדתי 0:7. אני בהלם ממה שראיתי, לא כך רציתי לסיים את העונה".

ועל העונה שהסתיימה בנשירת הקבוצה לליגה הלאומית אמר גרגורי: "היו הרבה דברים וסיבות לכך, הקבוצה לא נבנתה כמו שצריך, הרבה צעירים חסרי ניסיון שיחקו וקבוצת כדורגל צריכה להיות מאוזנת עם שחקנים וותיקים שיובילו אותה.

אם הפציעות שעברו על הקבוצה השפיעו רבות וההתנהלות בקבוצה לא הוסיפה. אבל כל זה תירוצים, ברוב המשחקים לא הינו טובים, והשיא היה במשחק אמש ומה שהיה, היה בושה וחרפה".

ג´ון גרגורי. "בושה וחרפה" (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
ג´ון גרגורי. "בושה וחרפה" (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE