ז´וסלן מאייבי. ההעברה נחקרת (צילום: מערכת ONE)
ז´וסלן מאייבי. מעלה את המוראל באימונים | צילום: מערכת ONE

הנהלת אחי נצרת, בראשותו של המנהל אחמד חילו, הצליחה היום (חמישי) להעביר בבקרה התקציבית את השוער ז'וסלן מאייבי והבלם רמי דואני.

בעקבות זאת, יעמדו שני שחקני החיזוק החדשים לרשותו של המאמן ג'ון גרגורי בשבת במשחק החוץ נגד הפועל חיפה (19:00). השניים כבר תורגלו היום באימון בהרכב הפותח ועשויים להיכלל ב-11 הפותחים בקרית-אליעזר.

הצטרפותו של מאייבי לקבוצה העלתה את המוראל של השחקנים באימונים, מכיוון שהשוער מרבה להתגרות בחבריו החדשים, תוך כדי הבעיטות לשער.

החלוץ צ'אם נטויה ממשיך להיעדר מהאימונים ולא יהיה בסגל למשחק בשבת, שבנצרת מייחסים לו חשיבות רבה מאוד.

יניב לוזון, המבוקש בהפועל חיפה, התייחס למשחק: "הפועל חיפה קבוצה טובה וביתית, שמאומנת טוב, והוכיחה את עצמה העונה ובגדול. אבל לנו יש את השיקולים שלנו, אנו צמאים לנקודות ואסור לנו לאבד אותם במשחק הזה. אני מאמין שעם השינויים שהתבצעו אנו נחזור עם ניצחון מקרית-אליעזר, זה לא בשמיים".

איסמעיל עאמר (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
איסמעיל עאמר (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

גם איסמעיל עאמר, כובש שער השוויון הדרמטי בשבת האחרונה מול בני-יהודה, באותו דעה: "עם כל הכבוד להפועל חיפה, ויש כבוד, אנו באים כדי לנצח. מצבנו לא מאפשר לנו לאבד נקודות בשלב הזה, יש אוירה חדשה בקבוצה וננסה לנצל את המומנטום הטוב משבוע שעבר כדי לזכות בשלוש נקודות. אני  מאמין שנצא לדרך חדשה עם החיזוק החדש".