בבני יהודה התעוררו לבוקר לא קל משתי סיבות. הראשונה והכואבת ביותר, הקשר, פדרו גלבאן, סובל משבר בקרסול ולמעשה סיים את העונה. השניה, הקבוצה לא השכילה לנצח גם הפעם קבוצה גדולה וסיימה אמש (שבת) בתיקו מאופס מול מכבי ת"א.

לאחר שסבל בליל אמש מכאבים עזים בקרסולו הוחלט כי גלבאן יגובס לחמישה שבועות ורק אחרי זה יחל בתהליך שיקום ופיזיותרפיה.

אחרון הדברים שבני יהודה היתה צריכה זה לאבד שחקן מפתח כמו גלבאן בתקופה קריטית כמו עכשיו. לזהובים צפוי חודש קשה, בו ישחקו במחזור הקרוב מול בית"ר ירושלים, כמה ימים לאחר מכן יתמודדו בחצי גבר גביע המדינה וינסו בשתי הדרכים האלה להגיע לליגה האירופית ואין ספק שהם צריכים כל שחקן ושחקן.

"אנחנו מאוכזבים מהתוצאה, הגענו לכל המצבים שרצינו להגיע אליהם, אבל לא השכלנו להבקיע. למרות זאת, לא נהיה חזירים. גם מכבי ת"א הגיעו למספר מצבים ולכן תוצאת התיקו בסך הכל משקפת את המשחק" כך אמר הבלם, אביב חדד, על המשחק.

"אנחנו מאוכזבים, אבל אין מה לעשות כך רצה הגורל וכך היה. המטרה העיקרית של בני יהודה זה אירופה, בית"ר ירושלים קבוצה טובה, קבוצה גדולה ואני מקווה שאם נמשיך באותה יכולת, יהיה בסדר בשבוע הבא". על כך שלא ניצחו או כבשו נגד קבוצה גדולה הוסיף: "אנחנו צריכים לעשות את זה. יהיה בסדר ואני מקווה שכבר ננצח במחזור הקרוב".

צפו בתיקו בדרבי התל-אביבי

לשאלה האם מינויו של קשטן השפיע על השחקנים, אמר חדד: "אני לא חושב שזה השפיע, אנחנו מקצוענים, מתייחסים אך ורק למשחק ולמגרש על מנת לעשות את המקסימום ולנצח. אני חושב שדרור קשטן הוא חיזוק משמעותי, אך עם זאת גם גיא לוזון הוא מאמן גדול".

גפני מול ביטון. ההחתמה לא השפיעה? (שי לוי)
גפני מול ביטון. ההחתמה לא השפיעה? (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

היום בשעה 16:00 תחל מכירה מוקדמת לחצי הגמר מול מ.ס אשדוד. אוהדי בני יהודה ישלמו לשערים 11 ו-12, 30 ש"ח לילד ו-60 ש"ח למבוגר. לשער 2 ישלמו 40 ש"ח לילד ו-80 ש"ח למבוגר.

אוהדי בני יהודה. כמה מהם יגיעו לחצי הגמר? (רועי גלדסטון)
אוהדי בני יהודה. כמה מהם יגיעו לחצי הגמר? (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

תקרית אלימה במחלקת הנוער


תקרית אלימות חריפה במחלקת הנוער של בני יהודה. על פי דיווחים ועדי ראייה הוכה אדי מונייר, המנהל המקצועי של שנתוני טרום וילדים ג' בבני יהודה, על ידי אביו של אחד השחקנים של קבוצת טרום ב' של המחלקה. האירוע החמור התרחש במהלך משחק בין קבוצות טרום ב' של בני יהודה נגד גדנ"ע ת"א במשחק חוץ של הקבוצה. בסביבתו של מונייר טוענים כי הוכה בצורה פיזית קשה שכללה בין היתר את קריעת חולצתו, שריטות על צווארו והטחת בקבוק מים על חזהו, כל זאת לעיני הילדים וההורים.

האירוע המדובר התרחש במהלך מחצית המשחק. מונייר שהיה המום מההתרחשות, התייעץ מיד עם שופט המשחק ולאחר מכן הסכימו השניים כי מונייר יעזוב את המקום. הבעיה השניה היתה שלפי מקורבים למאמן, גם שהגיע חזרה למגרש הביתי בשכונת התקווה, חיכה לו האב גם שם והמשיך בהתפרצויות הזעם.

חזי מגן. צרות במחלקת הנוער שלו (קובי אליהו)
חזי מגן. צרות במחלקת הנוער שלו (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

הרקע והסיבה להתפרצות התקרית האלימה ולמהומה במגרש בין השניים טמונים - ככל הנראה – בטענת האב שמונייר לא שיתף את בנו במחצית הראשונה של המשחק. זה לא סוד שמקרים רבים כאלה קורים במגרשי הכדורגל, אך מסביבתו של מונייר דווח, כי הוא כבר הגיש תלונה במשטרה, על מנת לפתור זאת סופית.

מהנהלת בני יהודה נמסר בתגובה: "אנחנו נטפל בזה בחומרה. אלה דברים שקורים - זה קורה לא פעם ולא פעמיים ונטפל בזה באופן מיידי כדי שהדבר לא יחזור על עצמו". על אדי מונייר נאסר להתראיין ולכן את תגובתו לא ניתן היה להשיג.