סבע, לא יועמד לדין (אריאל נובק) (צילום: ספורט 5)
סבע, לא יועמד לדין (אריאל נובק) | צילום: ספורט 5

תובע ההתאחדות לכדורגל, עורך הדין שלום אבן עזרא, החליט שלא להעמיד בסופו של דבר לדין את קפטן מכבי נתניה אחמד סבע בעקבות התלונה שהגישו נגדו ראשי ביר אל מכסור מליגה ב' בטענה כי החלוץ איים עליהם בסכין במשחק בין קבוצתם למג'דל כרום, שם משמש סבע בתפקיד מקצועי.

אבן עזרא החליט שלא להעמידו לדין לאחר שלמרות בקשותיו לא קיבל תצהירים מביר אל מכסור ומצד שני קיבל לידיו מכתב מפורט מנשיא נתניה, גיל לב שבדק את הנושא לעומק ומכתב ממפקד משטרת כרמיאל שנכח באירוע וטען כי סבע לא היה מעורב בתקרית ואף לא נכח באיזור. "אני שמח שבהתאחדות לכדורגל בדקו את הנושא לעומק והבינו שמישהו ניסה ללכלך את שמי סתם ולתפור לי תיק", אמר קפטן מכבי נתניה.

. גורם במועדון אמר: "אנחנו מקווים שהמגרש יאושר לקראת המשחק מול הפועל ת"א, מאחר וכבר החלה מכירת הכרטיסים". אגב, עד עכשיו נמכרו רק 500 כרטיסים, אבל בנתניה לא מודאגים ובטוחים כי המגרש יהיה מלא. "אם הפועל ת"א תנצח את בית"ר אולי אפילו הקופות לא תיפתחנה", אמר גורם.

ביום שלישי תקיים עיריית נתניה מסיבת עיתונאים חגיגית בה ינאמו הבעלים גיל לב וקובי בלדב ואליה יגיעו גם ראש העירייה, מרים פיירברג ומוטל'ה שפיגלר.לפני מסיבת העיתונאים ייערך סיור באצטדיון החדש לנציגי התקשורת.