ירון קוריס (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
ירון קוריס. יוצר שקט תעשייתי (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

ימים ספורים לפני המשחק מול הפועל עכו, אולי ההזדמנות האחרונה לשמור על הסיכויים להבטיח עונה נוספת בליגת העל, הבעלים של הפועל רמת גן, ירון קוריס מנסה ליצור שקט תעשייתי בתקווה ששחקניו יתרכזו רק בדבר אחד: איך מנצחים את הקרב.

אחרי שהגיע להבנות עם מספר שחקנים בנוגע למשכורות וחובות שונים שטרם שולמו להם, היום קיבלו חלק מהשחקנים את הסכום המלא על פי ההבנות שהגיעו. אותם השחקנים היו אמורים לקבל את סכום בשבוע שעבר אך הסכימו להמתין על פי בקשתו של קוריס לאמצע השבוע הנוכחי על מנת להשלים את התשלומים.

קפטן הקבוצה, תמיר בן עמי, התייחס לסאגת המשכורות והחובות ששולמו ואמר: "למרות כל המצב הלא נעים שנגרר פרק זמן מסוים, לא היה לנו ספק שירון לא ישאיר אותנו מתוסכלים".

"תמיד האמנו בירון שירגיע את המערכת ויעשה הכל כדי שיהיה בסדר. עכשיו אנחנו מרוכזים רק בדבר אחד, לנצח את המשחק בשבת".

ברמת גן ממשיכים בהכנות לקראת המשחק בידיעה שכל תוצאה מלבד ניצחון תיאלץ את שחקניו של נעים ככל הנראה להתמודד על הכרטיס למבחנים בתום העונה עם הקבוצה שתסיים שלישית בליגה הלאומית.

"אנחנו עוברים תקופה קשה מאוד גם במגרש וגם מחוצה לו, אבל עכשיו אנחנו חייבים להתרכז במשחק הזה רק בשביל האוהדים", אמר אחד מהשחקנים.
 
הקשר, אנדרה קאלדיירה, שסובל ממתיחה בשריר הרגל לא לא התאמן עם הקבוצה אך צפוי לשוב לאימונים לשחק בשבת מול עכו. החלוץ, מור גולן, שסובל בימים האחרונים ממים בברך, נמצא כעת בספק למשחק. 

קאלדיירה. יהיה כשיר למשחק (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
קאלדיירה. יהיה כשיר למשחק (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE


 
ברמת גן החליטו ללכת לקראת האוהדים בשבת הקרובה והוזילו את המחירים של הכרטיסים למשחק מול עכו במחיר אחיד של 30 שקלים. במועדון קוראים לאוהדים להגיע בשעה הקשה ביותר בו מצויה הקבוצה, שזקוקה לעידוד. "שהאוהדים ישימו כעת את כל המחאותבצד. נתאחד ביחד, ורק איתם נוכל להגשים את המטרה, ולשרוד בליגת העל", אמרו גורמים במועדון.