בהפועל פ"ת התעוררו הבוקר (ראשון) עם תחושות קשות במיוחד לאחר ההפסד המביש 3:0 אתמול בעילוט למכבי אחי נצרת, כאשר הדרך חזרה למרכז הארץ היתה ארוכה מן הרגיל עבור חניכיו של מחפוד גם בגלל ההפסד, אולם גם בגלל אוהדי הקבוצה שחסמו את אוטובוס השחקנים לדקות ארוכות באחד הצמתים בצפון והביעו בפניהם את זעמם.

במועדון מאם המושבות הצדיקו את האוהדים ואף הביעו תרעומת על מחירי הכרטיסים שגבתה הנהלת אחי נצרת, כאשר אוהדי הקבוצה המקומית שילמו 30 שקלים עבור כרטיס מבוגר למשחק בעוד האוהדים שהגיעו מפ"ת נאלצו לשלם 60 שקלים על כרטיס זהה.

"ראשית, האוהדים שלנו צודקים ואין שום טענות כלפיהם, הקבוצה לא דומה לכלום. אבל אם זה לא מספיק, אז לא ברור היכן היה הפיקוח של ההתאחדות לכדורגל על מחירי הכרטיסים. זו שערורייה שלאוהדים האורחים נמכרים כרטיסים במחיר גבוה יותר מאשר לאוהדים המקומיים". אמרו בקבוצה.

את תגובת אחי נצרת לא ניתן היה להשיג עקב החג הנוצרי וצעדת מרים הקדושה המתקיימת בחיפה.

שחקנים בקבוצה התקשו לעכל כי הפסידו במשחק כל כך קריטי, ועל אף כי חברי ההנהלה לא שוחחו עם השחקנים בסיום המשחק, חיצי הביקורת במועדון מאם המושבות עפו לכל עבר: "איך הפסדנו כבר 2 משחקים מתוך 5 על החיים שלנו? זה פשוט לא נתפס. יש כאן שחקנים שפשוט לא אכפת להם, עדיף שיתנו לשחקני הבית שעוד נשארו בקבוצה לשחק, לפחות הם נלחמים".

שחקני הפועל פ"ת מאוכזבים. כולם אשמים (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
שחקני הפועל פ"ת מאוכזבים. כולם אשמים (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

ביקורת רבה היתה גם כלפי השחקנים הזרים וחוסר האחריות שהפגינו: "את איברהים בסיט צריכים להעלות על המטוס הראשון בחזרה לגאנה אחרי הכרטיס האדום שהוא ספג. מה זה חוסר האחריות הזה, איך הוא מרשה לעצמו להתנהג בצורה כזאת במשחק כל כך חשוב?"

אם ההפסד המחפיר לנצרת לא מספיק בכדי לזעזע את השורות בפ"ת, אז הקבוצה צפויה לספוג זעזוע נוסף כאשר הקשר, ראובן עובד, אמור לקבל את השיחרור המודיע לו על סיום דרכו בקבוצה.

שחקני נצרת חוגגים את השער השלישי, צרפתי וביטון לא מאמינים (אלעד יר (צילום: מערכת ONE)
שחקני נצרת חוגגים את השער השלישי, צרפתי וביטון לא מאמינים (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

כזכור, ביום רביעי, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, נערכה לעובד וועדת משמעת בה הוא הושעה ל-3 ימים כצעד ראשון בדרך לשחרורו הצפוי מהקבוצה.

בהנהלת המועדון ערכו בדיקות נוספות בנושא והגיעו למסקנה כי עובד אכן הפר את הקוד האתי של המועדון ואת ההסכם עליו חתם. אי לכך ולאור ההפסד, החליטו במועדון שאין צורך בקיום וועדת משמעת נוספת ויודיעו לעובד על סיום דרכו במהלך היום