לאחר התיקו 1:1 מול הפועל רעננה מתחתית הליגה אמש (שבת), במכבי נתניה היו מאוכזבים מאוד בעיקר מהעובדה שהקבוצה שוב לא הצליחה לנצח במשחק חוץ, בו שלטה ברוב שלבי המשחק והיתה עדיפה על יריבתה.

החלוץ הנבחן, פאבריסיו קבארל, שהחל להתאמן עם הקבוצה בשבוע שעבר הותיר רושם חיובי מאוד על ראובן עטר במשחק האימון בין מחליפי מכבי נתניה להפועל הרצליה ואף כבש שער ניצחון 2:4. גם פיראס מוגרבי, עומרי בן הרוש ואלמוג כהן כבשו.

כרגע לא ידוע אם קבארל אכן יחתום בסופו של דבר בקבוצה משום שהבעלים דניאל יאמר הודיע כבר כי הוא אינו מעוניין להשקיע משאבים בחיזוק הקבוצה העונה. בצוות המקצועי ובהנהלה יישבו בימים הקרובים עם יאמר ויבקשו ממנו לחזק מיידית את הקבוצה בחלוץ שצפוי להשתכר בחצי השנה הקרובה כ-30,000 דולר.

למרות שהקבוצה ספגה שער מול רעננה מטעות חמורה של דניאל ליפשיץ, במועדון דאגו לעודד את השוער הצעיר על מנת לא לפגוע לו בביטחון, וזאת בעקבות העובדה שגם בשבועיים הבאים הוא ימשיך לקבל את חולצת ההרכב הראשון עקב היעדרותו של אריסטד זוגבו שמשתתף באליפות אפריקה.

צפו ב-1:1 בין הפועל רעננה ומכבי נתניה:

"במחצית הראשונה שיחקנו טוב מאוד והגענו להרבה מצבים", סיכם את המשחק הקשר, רביד גזל, "היינו צריכים להוביל ביותר משער אחד. במחצית השניה קיבלנו שער מקרי בניגוד למהלך המשחק. יחסי הכוחות על הדשא התאזנו והגענו לעוד מצב או שניים, אך לא כבשנו. אנחנו מאוכזבים מהתוצאה. אם היינו מנצחים, היינו קופצים כמה מקומות למעלה, לא עשינו זאת, נקווה לתקן במשחק הבא".

פבריציו קבארל. מצטרף לקבוצה של עטר (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
פבריציו קבארל. הרשים את עטר (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

על חוסר היציבות של הקבוצה שלו אמר גזל: "במשחקי החוץ אנחנו לא מצליחים לנצח וזה בעוכרינו. אנחנו משתדלים ובאים נחושים לכל משחק במטרה לקחת את כל הנקודות. במשחקי הבית זה הולך טוב יותר ובשבת הבאה נגד הפועל ר"ג יהיה קשה, אבל צריך לקחת נקודות".

לקראת המשחק במחזור הבא מול חניכיו של יובל נעים שספגו חמישייה ממכבי חיפה הוסיף: "מכבי חיפה היא הקבוצה הכי טובה בארץ היום ואף משחק לא דומה לקודמו. ר"ג קבוצה קשה שלא תבוא לעשות לנו חיים קלים. אנחנו נצטרך לבוא מרוכזים".

דניאל ליפשיץ (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
דניאל ליפשיץ (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE