יוסי אבוקסיס
יוסי אבוקסיס | צילום: מערכת ONE

הדאבליסטית הפועל תל אביב ממשיכה בהכנותיה לעונה הבאה ובמירוץ אחד כבר הפסידה כשהרכש הנוצץ של הקיץ ברק יצחקי נחת בשורות היריבה העירונית, מכבי תל אביב כפי שפורסם לראשונה ב-ONE.

בינתיים בהפועל תל אביב כבר מסתכלים קדימה ומחפשים מחליף בעמדת השוער, נוכח היכולת הפנטסטית של וינסנט אניימה במשחק של ניגריה במונדיאל מול ארגנטינה והסיכויים הגבוהים מאוד שהוא יימכר לחו"ל.

עוזר המאמן של הדאבליסטית, יוסי אבוקסיס, שכבר חוזר הקיץ על ידי הפועל אשקלון, דיבר ב-"רדיו ללא הפסקה" בשיתוף ONE והתייחס ליצחקי, אשקלון ולשם החם הנוכחי שנקשר עם האדומים, בן סהר, חלוצה של אספניול ונבחרת ישראל.

על ההצעה מאשקלון אמר אבוקסיס: "זה לא עניין של כסף, זה עניין של מה אני מרגיש להפועל תל אביב, זה לא יהיה רלוונטי לעונה הקרובה, אני מאחל לפרוספר ולאשקלון הצלחה גדולה בעונה הבאה"

אבוקסיס התייחס לסוגיית ברק יצחקי ואמר: "מההתחלה לא האמנתי שברק יהיה אצלנו. המו"מ היה רציני רק מצידנו ועבדו עלינו. ידעתי שקורנפיין לא ירצה להיכנס לעימות עם אוהדי בית"ר, אבל הפועל עשו את המקסימום כדי להביא אותו. אם הוא יצליח במכבי זה כבר לא מעניינינו".

יצחקי (אלעד ירקון)
יצחקי. אבוקסיס: &"המו&"מ היה רציני רק מצידנו&" (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

ולסיום התייחס עוזר המאמן גם לבן סהר והבהיר כי הפועל בהחלט מעוניינת בשחקן: "לא סתם אנחנו רוצים את סהר. הוא מתאים. צריך לעשות איתו את המו"מ מהר שלא ייגמר כמו יצחקי".