ויקו חדד. עדיין מתלבט בנוגע להרכב (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
ויקו חדד. עדיין מתלבט בנוגע להרכב (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

תחת שמש קופחת  ובחום אימים קיימה היום (שישי) הפועל ב"ש אימון נוסף כשהיא  ממשיכה בהכנותיה לקראת המשחק ביום ראשון (19.30, וסרמיל) מול בני סכנין. שחקני הקבוצה, שמעודדים מהיכולת במשחק האחרון מול מכבי ת"א ומדחיפת הקהל רוצים להמשיך במומנטום ולצבור 3 נקודות כדי להמשיך ולהיאבק על הפלייאוף העליון.

השאלה שהכי מטרידה את מאמן הקבוצה ויקו חדד היא מי יחליף את מאור מליקסון הפצוע. חנן פדידה קיבל בתחילת האימון את חולצת ההרכב שלאחריה הועברה לגיל בלומשטיין הצעיר שנראה המועמד המועדף על המאמן לפתוח בהרכב.

למרות זאת, חדד  עדיין לא החליט סופית על ההרכב שיפתח במשחק ונראה שהוא יעשה זאת רק באימון המסכם. כפי שמסתמן כרגע להוציא את מליקסון הפצוע, ההרכב הראשון יהיה זהה לזה שפתח במשחק האחרון.

חדד צופה שהאורחת מהצפון תגיע על מנת להתגונן ואמר לקראת המשחק: "אני מאמין שסכנין יבואו לסגור את המשחק וינסו להפתיע אותנו במתפרצת. היא קבוצה מאוד אגרסיבית והבעיה שלנו תהיה לפצח את המשחק הסגור שלהם".

חדד ביקש משחקניו לנצל את האיטיות בהגנת סכנין ולתקוף מהאגפים כדי לפרוץ את מרכז ההגנה של היריבה. בנוסף הוא ביקש מהם להיזהר מההתקפות המתפרצות של היריבה שעשויות להיות מסוכנות במיוחד לנוכח הבעיות בהגנת באר שבע.

בדש בלומשטיין ודוד רביבו. הקשר ישוב להרכב של ב&"ש (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
בדש בלומשטיין ודוד רביבו. הקשר הצעיר בתמונת ההרכב (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

הקבוצה החליטה להזמין למשחק את כל ראשי המועצות הערביות של אזור הדרום כולל את ילדי הישובים במגזר שיגיעו בהסעות מסודרות לאצטדיון.

הבעלים אלונה ברקת אמרה: "המשחק מול סכנין מהווה הזדמנות חשובה להמשך חיזוק פעילותנו על הקהילה בדרום. אנחנו מחזקים את המסורת לחבק את הקהילה באווירה ספורטיבית ומעודדת וגם הפעם נוסף לכל המוזמנים הקבועים הוזמנו האוכלוסיות הבדואיות".