אוהדי סכנין (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי סכנין. ההנהלה רוצה להקל עליהם (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

בני סכנין פנתה הבוקר (רביעי) להתאחדות לכדורגל וביקשה להחליף את בית ב' אליו הוגרלה בגביע הטוטו לבית א'. כזכור, הוגרלה סכנין באותו בית עם מכבי נתניה, מכבי והפועל ת"א.

לטענת אנשי סכנין המשחקים בחודש הבא נופלים על חודש הרמדאן  והמרחק הגיאוגרפי בין סכנין לשאר הקבוצות ירתיע הרבה אוהדים מלהגיע למשחקים. לדעת סכנין נכון יותר לשבץ את הקבוצה בבית א' שם משחקות מכבי והפועל חיפה, כמו גם עירוני ק"ש כאשר המרחק בין סכנין לערים האלו יאפשר לאוהדים להגיע תוך זמן קצר לבתיהם כדי לשבור את הצום.

יו"ר בני סכנין, חסן אבו סלאח, אמר ל-ONE: "כמו שההתאחדות פנתה לאופ"א וביקשה להקדים את משחקי הנבחרת מיום שישי לחמישי ונענתה בחיוב בגלל קדושת השבת, אנחנו מצפים מהתאחדות שתבוא לקראתנו ותשנה את הבית בגביע הטוטו כדי שלאוהדים שלנו יוקל בדרכים והם יוכלו לכבד את החג".

בסכנין כאמור מחכים לתשובות של ההתאחדות בנושא מתוך רצון ומחשבה שההתאחדות תכבד את הבקשה.

בצד המקצועי, אבו סלאח שוהה בימים אלו ברומניה על מנת לסגור את מחנה האימונים של הקבוצה. בתוך כך, ממשיך היו"ר להתעקש שלא לרדת במחיר על הבלם פטי יא יא אותו רוצה מכבי ת"א. בסכנין משוכנעים שאם מכבי ת"א כל כך רוצה את פטי היא תעלה את הצעתה הכספית בצורה משמעותית.

פדידה כועס על קדוסי (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
פדידה כועס על קדוסי (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

כמו כן עשויים בסכנין לנסות ולסגור בימים הקרובים את עסקת אוהד קדוסי ששוחרר מהפועל ב"ש. בשלב זה יש פערים כספיים בין הצדדים אבל מדובר בפערים שניתנים לגישור ולסלילת דרכו של החלוץ לקבוצה מהמגזר.