גל כהן. ימשיך עם הסרט על היד (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
גל כהן. ימשיך עם הסרט על היד (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בהפועל פ"ת סימנו היום (רביעי) 'וי' על פרשה שהחלה לפני כשבועיים כאשר קפטן הקבוצה, גל כהן, ביקש העלאה בשכרו ונדחה, מה שהוביל אותו להעלות סימן שאלה בכל הנוגע להישארותו בקבוצה, ואת הנהלת הקבוצה להודיעה כי היא לוקחת ממנו את סרט הקפטן עד אשר יתנצל.

במועדון מאם המושבות הודיעו כי לפני אימון הבוקר של הקבוצה נפגש כהן עם הבעלים, גל חצור, ובשיחה סגורה ביניהם יושרו ההדורים. כהן אמר ל-ONE לאחר מכן: "אני שמח להישאר בהפועל פ"ת, תמיד רציתי להישאר במועדון הזה ואני שמח שהדברים הסתדרו. אני מודה מאוד לבעלים, גל חצור, ויכול להגיד שהלוואי שהיו עוד הרבה בעלים כמותו בכדורגל הישראלי".

חצור עצמו הוסיף: "גל כהן הוא שחקן מוערך מאוד ואני אוהב אותו באופן אישי. אני רואה אותו כחלק בלתי נפרד מהקבוצה ואני בטוח שביחד איתו נוכל להגיע להישגים". אי לכך, מסתמן כי הבלם ימשיך לשמש כקפטן הכחולים גם בעונה הקרובה.

המלאבסים יקיימו אחה"צ אימון נוסף לקראת משחק האימון מחר מול הפועל חיפה בו ישתף אלי מחפוד בעיקר שחקנים נבחנים וביניהם החלוץ הניגרי הצעיר של הפועל ראשל"צ, מגלן אוואלה.

גל חצור. &" (דרור רוזנפלד) (צילום: מערכת ONE)
גל חצור. &" (דרור רוזנפלד) | צילום: מערכת ONE

במהלך היום צפויה פגישה בין ראשי הקבוצה לבין קפטן קבוצת הנוער של מכבי חיפה בעונה שעברה, אור בן חמו, בכדי לסגור סופית את השאלתו מהירוקים לעונה אחת.