באחי נצרת לא ידעו נפשם מרוב שמחה עם סיום המשחק אמש (שבת) נגד הפועל פ"ת בו הביסו שחקניו של ג'ון גרגורי 0:3 את מאמנם לשעבר, אלי מחפוד וחניכיו. הניצחון הזה השווה את מספר הנקודות של נצרת לזה של הפועל פ"ת ושל הפועל עכו אותה תפגוש נצרת בשבוע הבא.

בשביל נצרת כל משחק הוא סיפור בפני עצמו. אם הסיפור על המשחק בשבוע שעבר נגד הפועל חיפה היה השוער ז'וסלן מאייבי שכבש בדקה ה-94, הסיפור של המשחק נגד הפועל פ"ת  בא מחדר ההלבשה של נצרת לפני תחילת המשחק, אז הכניס המאמן ג'ון גרגורי את הורי השחקנים לחדר ההלבשה כדי לדרבן את שחקניו וזה עבד מעל המצופה.

השחקנים עלו בטירוף למשחק, חלקם רצו להוכיח למאמנם לשעבר מה הם שווים והם טרפו את כל הקלפים.

גרגורי עצמו החמיא לשחקניו: "השחקנים שלי היו מדהימים, הם נלחמו עד הסוף. עוד לפני המשחק ידעתי שננצח את כי ראיתי את זה בעיניים שלהם. אני שמח גם עבור הקהל שלנו שהגיע, אבל צריך לזכור שעוד לא נשארנו בליגה ושמחכות לנו עוד שלוש מלחמות עולם".

תומר חמד שכבש את הראשון הוסיף: "הוכחנו שאנו לא נופלים משום קבוצה בפלייאוף התחתון. היכולת היא המשך מהשבוע שעבר נגד הפועל חיפה. כל שחקן נתן במשחק הזה יותר ממאה אחוזים מהיכולת שלו. הקרב האמיתי יהיה בשבוע הבא נגד הפועל עכו".

שחקני נצרת חוגגים ניצחון ענק (אלעד ירקון)
שחקני נצרת חוגגים ניצחון ענק (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

יניב לוזון שנותן עונה מדהימה למרות שנעדר מכמה משחקנים במהלכה אמר: "לפני המשחק הזה ידענו שאם לא ננצח אותו, אנחנו יורדים ליגה. עלינו  בטירוף למשחק ולא השארנו שום סיכוי להפועל פ"ת. אנו נמצאים במומנטום טוב ואני מקווה שנלך עם זה גם בשבוע הבא נגד עכו".

מור דהאן ממצטייני שחקני אחי נצרת אמש היה שמח מאוד והתעורר עם חיוך רחב על פניו: "הוכחנו שאנו יותר טובים מרוב קבוצות הפלייאוף התחתון, אני בטוח ביכולת שלי ובמשחק נגד הפועל פ"ת הוכחתי זאת, והוכחתי שאלי מחפוד טעה כשלא נתן לי לשחק בתחילת העונה. אני בטוח שאנו נשארים בליגה". 

גרגורי (אלעד ירקון)
גרגורי: &" (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE