מאור מליקסון. שוחרר מבית החולים (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
מאור מליקסון. שוחרר מבית החולים (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

עוד מכה קשה נחתה היום (חמישי) על הפועל ב"ש והפעם  מדובר בפן המקצועי. קפטן הקבוצה, מאור מליקסון, ששוחרר היום מבית החולים לאחר שסבל בימים האחרונים מזיהום בברכו, ייאלץ להיעדר בין שבועיים לשלושה מהמגרשים.

המשמעות היא שהקפטן יחמיץ את 3 משחקי הליגה הקרובים של הקבוצה (בני-סכנין, הפועל פ"ת ובני-יהודה) וגם את משחק הגביע מול עירוני רמה"ש. אוהדי הקבוצה שלחו אמש זר פרחים ושוקולדים לקפטן הפצוע שהתרגש והודה לאוהדים על המחווה המרגשת.

הקשר דוד רביבו  ייעדר אף הוא מהמשחק הקרוב בגלל עונש ההשעיה שלו. אוהדי הקבוצה ניסו להפעיל לחצים על הנהלת המועדון כדי להמתיק את העונש של הקשר בגלל היעדרותו של מליקסון, אך נתקלו בסירוב ורביבו ייעדר מהמשחק.

הקבוצה ממשיכה בהכנותיה לקראת המשחק ביום ראשון (19.30, וסרמיל) מול בני-סכנין והקשר אייל שן אמר לקראת המשחק: "אחרי איבוד הנקודות נגד נצרת ואשדוד, אנחנו חייבים לקחת את שלוש הנקודות כדי להמשיך במטרה שלנו לעבר הפלייאוף העליון ואנחנו נעשה הכול כדי לנצח את המשחק".

בהתייחס לחסרונו  הצפוי של מליקסון אמר שן: "בטוח שמאור יחסר לנו מאוד כי הוא השחקן המשמעותי ביותר שלנו, אבל אני מאמין שהצוות המקצועי ימצא את הפיתרונות".

שן הוסיף: "כשמתמנה מאמן חדש (ויקו חדד) אז הרבה שחקנים רוצים להוכיח למאמן שמקומם בהרכב או בסגל ואני מקווה שאפקט ויקו ימשיך גם במשחק הקרוב.

"אני מאמין שאחרי התצוגה של הקהל בשבת אז הוא יבוא בהמוניו וידחוף אותנו ואני מקווה שאנחנו ניתן לו סיבה לעשות את זה לאורך כל המשחק", סיכם שן.

בדש בלומשטיין ודוד רביבו (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
בדש בלומשטיין ודוד רביבו (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE