יואב כץ עם דורה. יחליט בקאריביים (עמית מצפה)
יואב כץ ושלומי דורה. יישאר כמאמן? (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

אחרי שהפועל חיפה נשארה בליגה באופן סופי, יכולים במועדון לנשום לרווחה ולהתחיל בהכנות לקראת העונה הבאה. הבעלים יואב כץ נפגש עם שלומי דורה לשיחת עבודה ראשונה שמטרתה לגבש עמדה לקראת בחירת המאמן לעונה הבאה.

כץ לא הסתיר מעולם את רצונו לראות את דורה שנים רבות במערכת אבל יחד עם זאת מתלבט האם להמשיך ולתת לדורה את שרביט האימון או לחלופין לקבל החלטה למנות את ניצן שירזי כמאמן.

בימים הקרובים כץ ייפגש עם שירזי כמו גם עם מספר מועמדים נוספים דוגמת ירון הוכנבוים וג'ון גרגורי על מנת לגבש החלטה.

על פי גורמים במועדון השיחה בין כץ לדורה הוגדרה כטובה. דורה זוכה להערכה אצל הבעלים שכבר הודיע שהמאמן שייבחר יצטרך לעבוד לפי התנאים הכלכלים הלא פשוטים שהפועל חיפה תהיה בהם בעונה הבאה.

יואב כץ: "אני מקווה לקבל החלטה בימים הקרובים בנושא זהות המאמן. הודעתי שאף מאמן לא יכתיב לי תנאים כי המצב שלנו לא טוב כלכלית. אני היחיד שאין לי עזרה מאף גורם והמאמן שייבחר צריך לדעת באילו תנאים הוא יעבוד".

כץ, כמו גם המנכ"ל אפרים גבאי נפגשו עם ראש העיר יונה יהב במטרה שישתכנע ויעזור לקבוצה כלכלית. כץ: "בלי עזרה של הרשות אין לנו סיכוי להתמודד עם קבוצות כמו אלה של ת"א".

אושרי רואש נטש את האימון אחרי שעדיין לא החלים ממחלת השפעת. אמיר אבוניל פצוע ולא ישחק מול הפועל פ"ת. ערן לוי חזר להתאמן. סביטי ליפניה חתם על חוזה לעונה נוספת. תהיה זו עונתו הרביעית בקבוצה.

סביטי ליפנייה. חתם במדי העולה החדשה (עמית מצפה)
סביטי ליפניה. ישלים עונה רביעית בהפועל חיפה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE