ביסו. ינחת בישראל וימשיך לעונה נוספת (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ביסו. ינחת בישראל וימשיך לעונה נוספת (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הפועל ב"ש הולכת ומשלימה את סגל הקבוצה לקראת העונה הקרובה, כשנותרו עשרה ימים למחנה האימונים באוסטריה. מצבת השחקנים שתמריא למחנה תפתח את העונה בסוף החודש במשחק הפתיחה של גביע הטוטו, בחוץ מול מ.ס. אשדוד.
 
לאחר שאמש (שבת) חתם בקבוצה, החלוץ הפורטוגלי ברנרדו ואשקונסלוס חזר למולדתו לסידורים אחרונים ויחזור לישראל ביום רביעי הקרוב. כעת נותר למועדון רק להחתים את החלוץ ליאור אסולין לעונה נוספת, מה שצפוי להתבצע כבר בימים הקרובים.
 
הקשר/חלוץ הגנאי ג'יימס ביסו, שסיים את העונה בקבוצה, ימשיך לעונה נוספת, לאחר שאנשי המועדון הסדירו בימים האחרונים את ויזת השהייה שלו בישראל והוא ינחת בארץ ביום חמישי.

כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, ביסו בן ה-19 נעצר בסיום העונה החולפת ע"י יחידת "עוז" של משרד הפנים, כיוון שהקבוצה לא האריכה את הויזה שלו כנדרש, אך הנושא סודר וביסו יהיה הזר החמישי של הקבוצה בעונה הקרובה.
 
ביסו מייצג בימים אלה את הנבחרת הצעירה של גאנה בטורניר לנבחרות צעירות באפריקה ומפגין שם יכולת טובה.

ליאור אסולין מול שי מימון (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
ליאור אסולין מול שי מימון (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE


לאחר מו"מ ממושך ולאחר שנראה היה כי שי מימון יעשה בסופו של דבר את הדרך לנגב, במועדון החליטו לא להמתין להחלטתה של מכבי חיפה וכך נושא צירופו של הבלם ירד מהפרק. במועדון הביעו אכזבה מהסחבת במו"מ עם נציגיו של מימון ונכון לעכשיו, אלא אם תהיה תפנית חדה, הבלם לא יגיע בסופו של דבר לבירת הנגב.
 
כאמור, הקבוצה תמריא ב-14 בחודש למחנה אימונים באוסטריה, כשנכון לעכשיו מתוכננים שני משחקי אימון מול סטיאווה בוקרשט הרומנית וא.א.ק אתונה היוונית. במועדון עושים מאמצים לשריין משחק אימון נוסף או אפילו שניים מול קבוצות אטרקטיביות נוספות.